Migros Kataloğu – Migros 1 Mart - 14 Mart İndirimleri

Migros indirimleri devam ediyor. Türkiye genelinde yüzlerce mağazasıyla hizmet veren Migros indirim kataloğu yayınlandı. Migros 1-14 Mart indirimli ürünler listesi için tıklayınız. Migroskop kataloğu haberimizde yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük ve köklü mağaza zincirlerinden olan Migros indirimli ürünler ile müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Kadınlar günü indirimleri devam ederken bir yandan da Migroskop indirimleri sürüyor. Haberimizde 1 Mart ile 14 Mart 2018 tarihleri arasındaki Migros indirim kataloğu içerisinden genel bilgiler yer alıyor.

Migroskop kataoğlunda yer alan indirim bilgilerine göre Migros Kadınlar Günü indirimi 11 Mart’a kadar devam edecek. Bu kapsamda züccaciye ürünlerinde yüzde 30, Paşabahçe ve Borcam markalı ürünlerde yüzde 40 indirim kampanyası 11 Mart’a kadar sürecek.

Aranan kaliteyi iyi fiyata sunmayı hedefleyen mağazalar zincirinde gıda, kasap, şarküteri, elektronik, kozmetik gibi tüm kategorilerde ciddi indirimler yapılıyor. 14 Mart’a kadar devam edecek olan indirimler arasında bazıları dikkat çekiyor.

Aytaç parmak sucukta 1 alana 1 hediye, ayrıca Polonez ve Pınar et ürünlerinde ciddi indirimler olacak. Taciroğlu peynir çeşitleri 20.90, Yudum 5 litre ayçiçeği yağı 29.90, Balparmak bal çeşitleri 33.90 TL fiyatlarlar satışa sunuluyor. Tüm indirimli ürünleri incelemek, 1-14 Mart Migroskop kataloğu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Bronz Görünümünde Asker Kılığındaki Öğrenciler, Okul Merdiveninde Şehit Düşmüş Halde Yattılar
Sarıkamışlı Minik Öğrencilerden “Dünya Yeşeriyor, Hayaller Gerçekleşiyor” Projesi
19 Mart 2018 Pazartesi Güncel Gram Altın Ve Çeyrek Altın Fiyatları
Öğrenciye Sözlü Şiddet Gizli Kamerada
Mamak Belediyesi Bünyesindeki Taşeron İşçiler İçin Kadro Sınavı Başladı