Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 53 Memur Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından lise, önlisans ve lisans mezunu 53 memur alımı yapılacak. 53 sağlık personeli alımı için son başvuru tarihi 24 Kasım 2017, KPSS puan barajı bulunmuyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından lise, önlisans ve lisans mezunu memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine 53 sağlık personeli alınacak. 657 Sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere 53 sağlık personeli alınacak.

Adaylar başvurularını 24 Kasım 2017 tarihine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları birimine istenen belgelerle birlikte şahsen yapabilecekler. Posta ya da başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyeceği ilanda belirtildi.

Necmettin Erbakan Üniversitesinin sözleşmeli sağlık personeli alımlarında lisans mezunları için 2016 KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puan türleri esas alınacak olup puan barajı bulunmuyor. Mezuniyet bölümleri ise ilanda kadro pozisyonlarına göre belirtiliyor.

Genel başvuru şartları ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak şeklinde yer alıyor. Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli memur alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

MSB, KKK 11 Bin Uzman Erbaş Alımına Kimler Başvuru Yapabilir
MSB, DKK 737 Uzman Erbaş Alımına Kimler Başvuru Yapabilir
MSB, HKK 925 Uzman Erbaş Alımına Kimler Başvuru Yapabilir
İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak Ekim 2018
Ücretli Öğretmen Alımı Tercih Başvuruları Başladı! MEB İlk Atama Başvuru