PAEM 2200 Polis Alımı 1.Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 3. Dönem PAEM yedek yerleştirme sonuçları açıklandı. 3. Dönem PAEM lisans mezunu 2200 komiser yardımcısı adayı 1.yedek yerleştirme sonuçları açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 3. Dönem PAEM yedek yerleştirme sonuçları açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden az önce yayımlanan duyuruda 3. Dönem PAEM lisans mezunu 2200 komiser yardımcısı adayı 1.yedek yerleştirme sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Polis Akademisi 2017 yılı PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 1.Yedek planlamasında müracaat sırası gelen yedek adayların en geç 6 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 17.00’e kadar Polis Akademisi Gölbaşı Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekiyor.

3. Dönem PAEM lisans mezunu 2200 polis memuru alımı kapsamında 1. yedek yerleştirme sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan e-Devlet şifresi ve T.C. kimlik numarası ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Müracaat sırası gelmeyen adayların 2.yedek planlaması için internetten yapılacak duyuruyu takip etmeleri hatırlatıldı. PAEM 1. yedek yerleştirme sonuçları için TIKLAYINIZ.

3. Dönem PAEM İntibak Eğitimine Katılacak Adaylardan İstenen Belge ve Eşyalar Neler?

Polis memuru adaylarından istenen belge ve eşyalar; 2 adet Lisans Diploması fotokopisi, 2 adet Lise Diploması fotokopisi, 4 adet Biyometrik Fotoğraf, lacivert pantolon, mavi gömlek, lacivert kravat, siyah ayakkabı, siyah mont, eşofman takımı, terlik, temizlik ve traş malzemeleri.

İntibak eğitiminde ve sağlık raporu için gidilecek hastanede lacivert pantolon, mavi gömlek, kravat, siyah ayakkabı giyileceği açıklandı. Günlük kullanımında giyilecek elbiselerin 3 hafta kullanılabilecek şekilde getirilmesi gerektiği vurgulandı. Akıllı ve kameralı telefon kesinlikle getirilmeyecek.

İlgili Haberleri

Yargıtay Başkanlığı 110 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alım Başvuru Sonuçları ve Sınav Duyurusu
Jandarma Genel Komutanlığı Memur Alımı Sonuçları Açıklandı
SGK Personel Alımı ve Eğitimi Planları Açıklandı