Sağlık Bakanlığı Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programına Başvurusu Başladı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlık Bilimleri üniversitesi bünyesinde iki hastane için iki hemşirelik sertifikalı eğitim programına başvuru alacak. Sertifika programı başvuruları ve detayları için tıklayınız.

Sağlık Bakanlıı, Türkiye Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eah ve ağlık Bilimleri Üniversitesi SBÜ Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Eah Psikiyatri hemşireliği ile Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular başlıyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eah Psikiyatri hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuru tarihleri şu şekildedir:

Sağlık Bilimleri Üniversitesi SBÜ Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 4 Aralık 2017 - 17 Ocak 2018 tarihleri arasında "Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı"nın gerçekleştirilecektir. Başvurular 6-15 2017 Kasım tarihlerin arasında yapılacaktır. Detaylı Bilgi için program sorumlusu: Ümran ÇELİK BARMAKÇI, 312 596 2032 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH’si Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuru tarihleri şu şekildedir:

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 18 Aralık 2017-17 Ocak 2018 tarihleri arasında 2017 yılı 2. Dönem "Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı" düzenlenecek olup başvurular 13-17 Kasım 2017 tarihleri arasında ilgili hastaneye yapılacaktır. Detaylı Bilgi için program sorumlusu: Sevgi KUYRUKÇU, 0312 596 2558 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

İlgili Haberleri

Sağlık Bakanlığı KPSS 2018/4 ve KPSS 2018/5 Personel Alımı Atama Başvuruları Başladı
Sağlık Bakanlığı 2018 Yılı 2. Dönem İlk Defa ve Yeniden Ataması Münhal Kadrolar Açıklandı
Sağlık Çalışanlarına Yıpranma Payının Geriye Dönük Uygulanmasında Yeni Girişim
Yurtdışında Sağlık Personeli Görevlendirmesi İlanı Yayımlandı Eylül 2018