Sahil Güvenlik Komutanlığı Memur Alımı Yapacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Sahil Güvenlik Komutanlığının 2017 yılı memur alımı başvuru kılavuzuna göre 14 personel alımı yapılacak.

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca az önce yayımlanan 2017 yılı başvuru kılavuzuna göre Sahil Güvenlik Komutanlığına 14 memur alımı gerçekleştirilecek.

Memur adayları başvurularını 13 Kasım ile 6 Aralık 2017 tarihleri arasında Sahil Güvenlik Komutanlığının internet adresinden yapabilecekler. Başvurular 13 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 15:00’de başlayıp, 6 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 14:00’de sona erecek.

Başvuru yapabilmek için kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen lisans bölümlerinden mezun olmak, 2016 KPSSP03 puan türünden en az 60 puan almış olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olmak (1 Ocak 1982 ve daha sonra doğanlar başvurabilir) gerekiyor.

Ayrıca, askerlikle ilişiği bulunmamak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi görevlerde çalışmamış olmak ve sözleşmeli subay, sözleşmeli astsubay, uzman erbaş veya sözleşmeli er olarak sözleşmesi feshedilmiş veya halen çalışıyor olmamak şartı bulunuyor.

Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilecekler. Alım yapılacak kadro sayısının 8 katı aday mülakata davet edilecek. Sahil Güvenlik Komutanlığı 14 memur alımı ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

EGM En Az Lise Mezunu 21 Memur Alımı Yapacak
Ankara Valiliği 1000 Bekçi Alımı Bugün Başlıyor
TÜGVA İletişim Okulu Başvuruları Başladı
İzmir ve İstanbul Bekçi Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı