SGK Personeline 2 Bin 550 TL Maaş Promosyonu

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personelinin maaş promosyonu belli oldu. SGK personeli 3 yıllık anlaşma karşılığında 2 bin 550 lira maaş promosyonu alacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personelinin maaş promosyonu belli oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesindeki kamu personeline maaş promosyonu müjdesi Büro Memur-Sen'den geldi. SGK personeli 3 yıllık anlaşma karşılığında 2 bin 550 lira maaş promosyonu alacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığındaki banka promosyonu toplantısına yetkili sendika olarak katılan Büro Memur-Sen, Vakıfbank ile yapılan anlaşmaya göre memurlara 3 yıl için 2 bin 550 lira promosyon ödemesi yapılacağını açıkladı.

Sosyal Güvenlik Kurumunda görevli memur ve diğer kamu personellerinin 2.550 TL maaş promosyonu Mayıs ayında ve tek seferde hesaplarına yatırılacak. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, kamu görevlilerini mutlu edecek bir promosyon anlaşmasına imza attıklarını belirterek, yapılan bu anlaşma alınan maaş ortalamasına göre bu güne kadar yapılan en iyi banka promosyonu anlaşması olduğunu ifade etti.

İlgili Haberleri