ŞOK Aktüel (10 Mart – 13 Mart) Hafta Sonu İndirimli Ürünler Listesi yayınlandı

Marketler arasında yaşanan aktüel rekabette, her keseye uygun indirimli ürünler ile gücüne güç katmayı başaran ŞOK marketler, Mart ayının ikinci hafta sonunu kapsayan aktüel indirimli ürün listesini yayınladı.

ŞOK Aktüel 10 – 13 Mart 2018 indirimleri her hafta olduğu gibi Cumartesi günü başlayacak ve 14 Mart Çarşamba gününe kadar devam edecek. Hafta da iki defa aktüel indirim kampanyası hazırlamayı ilke edinmiş olan ŞOK market, en önemli kampanyasını, hafta içi yayınladığı Şok Aktüel Çarşamba fırsatları olarak yayınlasa da, hazırladığı Şok Aktüel hafta sonu indirim listesini görünce fikrinizin değişeceğinden eminiz. Çünkü hafta sonu fırsatlarında da kaçırılmayacak kadar önemli indirimli ürünlerin yer aldığını söyleyebiliriz.

ŞOK Aktüel (10 Mart – 13 Mart) Hafta Sonu indirimli ürünler listesi 2 sayfadan oluşuyor. Hafta sonunun kaçırılmayacak en özel ürünleri olarak, 7 kg kapasiteli, 1000 devir, 3 yıl garantili İndesit Çamaşır Makinesi 799 TL fiyat ile satışa sunulacak. Group elektrikli dik süpürge 89,90 TL fiyat ile ŞOK Hafta sonu Aktüel Kampanya raflarında sizlere sunulacak. Ayrıca Şok Aktüel 10 Mart hafta sonunda yer alan, bugün ne pişirsem diyenlere yeter de artar şok ve 25 TL üzeri indirimli ürünleri görmek için haberimizin sonuna eklediğimiz şok aktüel katalog listesine bakabilirsiniz.

ŞOK’ta bu hafta sonu Aktüel İndirimli Ürün Listesi:

İlgili Haberleri

Öğretmenlere Yönelik ’Sabır’ Paneli
Doktora Öğrencileri 4 Bin 500 Tl Maaşla Sanayide Araştırma Yapacak
Memur Sendikalarından Başkan Çoban’a “Teşekkür Ziyareti”
Lise Öğrencileri Can Dostları İçin Seferber Oldu
Gelir Uzmanı ve Defterdarlık Uzmanı Kadroları İçin Sınav Açılması Kanun Teklifi TBMM’de