Süleyman Demirel Üniversitesi Geçici 80 İşçi Alımı Yapacak

Süleyman Demirel Üniversitesi normal, engelli ve eski hükümlü statülerinde olmak üzere geçici alımı yapacak. İşçi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlandı. İlan detayları ve başvuru bilgileri için tıklayınız.

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğünde geçici işçi statüsünde (beden işçisi) normal- engelli- eski hükümlü ve terör mağduru şeklinde personel alımı hakkında duyuru yayımlandı.

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlük Makamından alınan olura istinaden Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne, Üniversite yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Ocak-Şubat- Mart) Aylarında kampanya ve mevsimlik işçi alımı yapılacaktır.

Alımlarda uygulanacak usul ve esaslar şu şekildedir:

Alınacak kampanya ve mevsimlik işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulacaktır. Hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Alacağı  kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gerekli sözlü mülakat veya kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır. Alımlara müracaat etmek isteyenlerin İkamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında, Noter huzurunda kura çekimi 1 Aralık 2017, Sözlü mülakat 14 Aralık 2017 Perşembe ve 15 Aralık 2017 Cuma günleri saat 09.00’da yapılacaktır.

Üç Aylık Geçici İşçi statüsünde çalıştırılacaktır. Üniversite Park ve Bahçeler Biriminde, 2 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 80 işçidir. Üç aylık geçici işçi 75 kişi, üç aylık geçici işçi engelli 3 kişi, üç aylık geçici işçi eski hükümlü ve terör mağduru 2 kişidir. Beden işçisi olarak çalışacaktır.

Müracaat tarihi itibari ile 18 yaşından gün almış olması gerekir. İlan İlçeler ve il Genelinde açılacaktır. Durumuna uygun iş statüsünün sadece birine başvuru yapılabilecektir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

EGM, İŞKUR Kapsamında 3 Personel Alımı Yapacak
TEDAŞ MYO Mezunu 10 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR TYP Personel Alımı 8 İl İçin 25 Mayıs 2018 Son Gün
Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 20 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak