Sulusaray Belediyesi 12 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Sulusaray Belediyesi kamu personeli alımı yapıyor. Yayınlanan ilanlara göre Sulusaray Belediyesinde görev yapmak üzere en az ilkokul mezunu kadrolu personel alımı yapılacak. İşçi alımı şartları haberimizde yer alıyor.

Tokat Sulusaray Belediyesi kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre Sulusaray Belediye Başkanlığında görev yapmak üzere 12 kadrolu işçi personel alımı yapılacak. İşçi alımı kapsamında 4 forklift operatörü, 4 binicili zemin temizleme makine sürücüsü ve 4 vidanjör operatörü alınacak.

Sulusaray Belediyesi kadrolu işçi alımına belirtilen meslekten adaylar başvuru yapabilecek. Meslekle ilgili daha önce çalıştığını gösterir SSK hizmet dökümü ile belgenmesi şartı aranıyor. Adaylarda en az ilkokul mezunu olmak şartı aranacak. Bu nedenle herhangi bir KPSS şartı belirtilmiyor.

Başvurular 9 Kasım 2017 tarihine kadar alınacak. Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR iş arayan sistemi ile internet ortamından ya da Çalışma ve İş Kurumu müdürlüklerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular sonrasında kura çekimi ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar belirlenecek. Forklift operatörü ilanı için TIKLAYINIZ. Temizleme makine sürücüsü ilanı için TIKLAYINIZ. Vidanjör operatörü ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR Yayımladı!! Birecik Belediyesi 29 Kamu Personeli Alıyor
TCDD 157 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
Güneykaya Belde Belediyesi Kamu Personeli Alacak Aralık 2018
Aliağa Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Aralık 2018