Sulusaray Belediyesi 12 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Sulusaray Belediyesi kamu personeli alımı yapıyor. Yayınlanan ilanlara göre Sulusaray Belediyesinde görev yapmak üzere en az ilkokul mezunu kadrolu personel alımı yapılacak. İşçi alımı şartları haberimizde yer alıyor.

Tokat Sulusaray Belediyesi kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre Sulusaray Belediye Başkanlığında görev yapmak üzere 12 kadrolu işçi personel alımı yapılacak. İşçi alımı kapsamında 4 forklift operatörü, 4 binicili zemin temizleme makine sürücüsü ve 4 vidanjör operatörü alınacak.

Sulusaray Belediyesi kadrolu işçi alımına belirtilen meslekten adaylar başvuru yapabilecek. Meslekle ilgili daha önce çalıştığını gösterir SSK hizmet dökümü ile belgenmesi şartı aranıyor. Adaylarda en az ilkokul mezunu olmak şartı aranacak. Bu nedenle herhangi bir KPSS şartı belirtilmiyor.

Başvurular 9 Kasım 2017 tarihine kadar alınacak. Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR iş arayan sistemi ile internet ortamından ya da Çalışma ve İş Kurumu müdürlüklerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular sonrasında kura çekimi ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar belirlenecek. Forklift operatörü ilanı için TIKLAYINIZ. Temizleme makine sürücüsü ilanı için TIKLAYINIZ. Vidanjör operatörü ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Boğazlıyan Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 23 Kadrolu Personel Alımı
İŞKUR, TYP ile 120 Personel Alımı Başvuruları Başladı - 15 Ocak 2018
İŞKUR, 90 TYP Personel Alımı Yapıyor
Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 21 Daimi İşçi Alımı
İŞKUR TYP 100 Personel Alımı Yapıyor – Hatay İli 6 Şubat 2018