Survıvor 2018 All Star Başlıyor- Survıvor 2018 Yarışmacı Kadrosunda Kimler Var

Survıvor 2018’in başlamasına sayılı günler kaldı. Kendine rakip tanımayan Survıvor’da bu sene birbirinden güçlü ve başarılı yarışmacılar var.

2018 Survıvor all star, iki takımdan oluşacak. Gönüllüler ve ünlülerden oluşan gruplarda yarışacak olan isimlerin büyük çoğunluğu açıklandı. Açıklanan ilginç isimlerle medyada sükse yaratan Survıvor, her sene olduğu gibi bu senede izleyenleri hayli şaşırtacak gibi görünüyor. Televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran Survıvor 2018 all star 10 şubat tarihinde başlıyor. Survıvor sevenlerin, survıvorle ilgili bütün haberleri yakından takip ettiklerini biliyoruz.

Binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği Survıvor yeni yıl da kimler yarışacak, yarışmacı kadrosuna yeni katılan isimleri sizlerle hemen paylaşalım. All Star Survıvor ünlüler de; Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Ümit Karan, Sahra Işık ve gönüllüler de olduğu düşünülen Cumali Akgül ile son isim Survıvor milli atlet Nevin Yanıt yarışacak.

Rakip tanımayan Survıvor yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı sürpriz isimleri açıklamaya devam ediyor. Survıvor 2018’de takımlar 12 kişden oluşacak. Survıvor 2018 ünlüler takımında 10 isim belli olurken, Survıvor 2018 gönüllüler takımında 2 isim açıklandı. Acun Ilıcalı üç ünlü ismin daha yarışmaya katılacağını açıkladı. Survıvor yarışması yeni isimleri açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberleri

Dizi Çukur 38. Yeni Bölüm Pazartesi Akşamı Yayınlandı
Dizi Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor
Dizi Çukur 38. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı – Detayları Haberimizde
Dizi Çukur 37. Bölüm Yayınlandı – Detayları Haberimizde
Dizi Kadın Yeni Sezon İlk Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak