Survıvor 2018 All Star Başlıyor- Survıvor 2018 Yarışmacı Kadrosunda Kimler Var

Survıvor 2018’in başlamasına sayılı günler kaldı. Kendine rakip tanımayan Survıvor’da bu sene birbirinden güçlü ve başarılı yarışmacılar var.

2018 Survıvor all star, iki takımdan oluşacak. Gönüllüler ve ünlülerden oluşan gruplarda yarışacak olan isimlerin büyük çoğunluğu açıklandı. Açıklanan ilginç isimlerle medyada sükse yaratan Survıvor, her sene olduğu gibi bu senede izleyenleri hayli şaşırtacak gibi görünüyor. Televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran Survıvor 2018 all star 10 şubat tarihinde başlıyor. Survıvor sevenlerin, survıvorle ilgili bütün haberleri yakından takip ettiklerini biliyoruz.

Binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği Survıvor yeni yıl da kimler yarışacak, yarışmacı kadrosuna yeni katılan isimleri sizlerle hemen paylaşalım. All Star Survıvor ünlüler de; Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Ümit Karan, Sahra Işık ve gönüllüler de olduğu düşünülen Cumali Akgül ile son isim Survıvor milli atlet Nevin Yanıt yarışacak.

Rakip tanımayan Survıvor yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı sürpriz isimleri açıklamaya devam ediyor. Survıvor 2018’de takımlar 12 kişden oluşacak. Survıvor 2018 ünlüler takımında 10 isim belli olurken, Survıvor 2018 gönüllüler takımında 2 isim açıklandı. Acun Ilıcalı üç ünlü ismin daha yarışmaya katılacağını açıkladı. Survıvor yarışması yeni isimleri açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberleri

Çukur 25. Bölüm Özeti ve Yeni Bölüm İlk Sahne Haberimizde
Survivor Kim Elendi 15 Nisan – Acun Ilıcalı Ünlülerden Elenen İsmi Açıkladı
Survivor 9. Hafta Performans Sıralaması Belli Oldu – 2018 Puan Tablosu
Survivor 2018 Kim Gitti – 9 Nisan Survivor Elenen Kim Oldu
Survivor Konseyde Kim Yazıldı – 9 Mart 2018 Survivor Eleme Adayları