Tarım Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Tarihi Belli Oldu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı‏ görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav tarihi belli oldu. tarım Bakanlığı unvan değişikliği sınavı ne zaman yapılacak?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevde yükselme ve unvan değişikliği sınav tarihi belli oldu. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının resmi internet sitesinden bugün yapılan duyuru ile 3 yıldır yapılamayan unvan değişikliği sınavının yapılacağı tarih açıklandı.

Tarım bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, personellerinin dört gözle beklediği unvan değişikliği sınavının Ekim ayında yapılacağı belirtildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba’nın girişimleri sonucu unvan değişikliği sınavı için Milli Eğitim Bakanlığından 2018 yılı Ekim ayı itibariyle tarih alındığı açıklandı.

Tarım Bakanlığı personeli Unvan değişikliği sınav gününün önümüzdeki günlerde kesinleşeceği vurgulanan açıklamada, sınavın tarım Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri uyarınca yapılacak protokol çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacağı bildirildi.

İlgili Haberleri

Yargıtay Başkanlığı 110 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alım Başvuru Sonuçları ve Sınav Duyurusu
Jandarma Genel Komutanlığı Memur Alımı Sonuçları Açıklandı
SGK Personel Alımı ve Eğitimi Planları Açıklandı
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 2828 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu