TCDD 2018 Yılı Kamp Başvuruları Başladı

TCDD dinlenme tesisleri 2018 yılı kamp başvuruları başladı. TCDD 2018 kamp ücretleri, başvuru şartları ve kamp dönemleri haberimizde yer alıyor.

TCDD kamp başvuruları başladı. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yayımlanan duyuruda, 2018 yılı kamp başvurularnın başladığı belirtildi. Duyuruda TCDD kamp ücretleri, başvuru şartları, başvuru şekli, kamp dönemleri gibi bilgiler yer aldı.

TCDD dinlenme tesisleri için 2018 yılı kamplarına kurum personeli, farklı kurum personelleri ve sivil kişiler başvuru yapabilecek. Ancak öncelikler ve ücretlendirme bu bağlamda değişecek. Öncelikli olarak TCDD ve TCDD Taşımacılık bünyesinde görev yapan memur, işçi ve sözleşmeli personeller başvuru yapabilecek. Emekli personel ise başvurularını sadece belirlenen özel devreler için yapacak.

TCDD personeli dışında bazı kurum çalışanlarının da başvuruları alınabilecek. Milletvekilleri, TBMM çalışanları, Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı merkez teşkilatı personeli, Hazine Müsteşarlığı personeli ve çalıştığı kurumun dinlenme tesisi bulunmayan kamu personelleri de başvuru yapabilecek.

Kamp ücretleri de yayımlanan duyuruda yer aldı. Yemeksiz kamp ücreti, kurum personeli ve emeklileri için Urla Eğitim ve Dinlenme tesislerinde günlük 150 TL, Arsuz ve Akçay Eğitim ve Dinlenme tesislerinde 100 TL olacak. Diğer kurumların personelleri bu ücreti yüzde 25, sivil kişiler ise yüzde 50 artırımlı ödeyecek. Detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TCDD personeli, başvuru formunu bağlı olduğu kuruma teslim ederek başvuru yapacak. Başvurular 20 Nisan 2018 tarihine kadar, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına gönderilmiş olacak. Başvuru yapan kişiler tesislere en fazla 5 kişi ile katılabilecek. TCDD 2018 yılı kamp duyurusu ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ. Kamp dönemleri ve ücretleri için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Atama Duyurusu
Memurların Vergi Dilimindeki Adaletsiz Uygulamaya Son Verilmesi Şart
Maliye Bakan Albayrak 3600 Ek Gösterge ve EYT İçin Cumhurbaşkanını Adres Gösterdi
Tarım ve Orman Bakanlığı KİK Kararları Açıklandı