TÜBİTAK Önlisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK tarafından önlisans mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 elektrik-elektronik teknisyeni ile 1 sivil savunma teknisyeni alımı gerçekleştirilecek.

TÜBİTAK tarafından önlisans mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 elektrik-elektronik teknisyeni ile 1 sivil savunma ve itfaiyecilik teknikeri/itfaiyecilik ve yangın güvenliği teknikeri olmak üzere toplam 8 daimi kamu personeli alınacak.

TÜBİTAK elektrik-elektronik teknisyeni ile sivil savunma ve itfaiyecilik teknikeri/itfaiyecilik ve yangın güvenliği teknikeri alımına başvuru yapabilmek için meslek yüksek okullarının ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca 2016 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.

Adaylar başvurularını 13 Kasım 2017 tarihine kadar İŞKUR’un internet sitesinden ya da il şube müdürlüklerinden yapabilecekler. İnternetten başvuru yapabilmek için İŞKUR’a üye olmak gerekiyor. TÜBİTAK önlisans mezunu kamu personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metinleri TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Boğazlıyan Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 23 Kadrolu Personel Alımı
İŞKUR, TYP ile 120 Personel Alımı Başvuruları Başladı - 15 Ocak 2018
İŞKUR, 90 TYP Personel Alımı Yapıyor
Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 21 Daimi İşçi Alımı
İŞKUR TYP 100 Personel Alımı Yapıyor – Hatay İli 6 Şubat 2018