TÜBİTAK Önlisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK tarafından önlisans mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 elektrik-elektronik teknisyeni ile 1 sivil savunma teknisyeni alımı gerçekleştirilecek.

TÜBİTAK tarafından önlisans mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 elektrik-elektronik teknisyeni ile 1 sivil savunma ve itfaiyecilik teknikeri/itfaiyecilik ve yangın güvenliği teknikeri olmak üzere toplam 8 daimi kamu personeli alınacak.

TÜBİTAK elektrik-elektronik teknisyeni ile sivil savunma ve itfaiyecilik teknikeri/itfaiyecilik ve yangın güvenliği teknikeri alımına başvuru yapabilmek için meslek yüksek okullarının ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca 2016 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.

Adaylar başvurularını 13 Kasım 2017 tarihine kadar İŞKUR’un internet sitesinden ya da il şube müdürlüklerinden yapabilecekler. İnternetten başvuru yapabilmek için İŞKUR’a üye olmak gerekiyor. TÜBİTAK önlisans mezunu kamu personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metinleri TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR Yayımladı!! Birecik Belediyesi 29 Kamu Personeli Alıyor
TCDD 157 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
Güneykaya Belde Belediyesi Kamu Personeli Alacak Aralık 2018
Aliağa Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Aralık 2018