TÜBİTAK Önlisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK tarafından önlisans mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 elektrik-elektronik teknisyeni ile 1 sivil savunma teknisyeni alımı gerçekleştirilecek.

TÜBİTAK tarafından önlisans mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 elektrik-elektronik teknisyeni ile 1 sivil savunma ve itfaiyecilik teknikeri/itfaiyecilik ve yangın güvenliği teknikeri olmak üzere toplam 8 daimi kamu personeli alınacak.

TÜBİTAK elektrik-elektronik teknisyeni ile sivil savunma ve itfaiyecilik teknikeri/itfaiyecilik ve yangın güvenliği teknikeri alımına başvuru yapabilmek için meslek yüksek okullarının ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca 2016 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.

Adaylar başvurularını 13 Kasım 2017 tarihine kadar İŞKUR’un internet sitesinden ya da il şube müdürlüklerinden yapabilecekler. İnternetten başvuru yapabilmek için İŞKUR’a üye olmak gerekiyor. TÜBİTAK önlisans mezunu kamu personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metinleri TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu KPSS'siz Kamu Personeli Alıyor
TÜBİTAK 7 Kamu Personeli Alımı Yapacak
TÜBİTAK En Az Önlisans Mezunu KPSS'siz 365 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü
TÜBİTAK 158 Kamu Personeli Alımı Son Başvuru 29 Eylül