Türk Sağlık Enstitüsü TÜSEB 20 Kamu Personel Alımı

Türk Sağlık Enstitüsü TÜSEB kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre TÜSEB 20 kadrolu en az lise mezunu personel alımı yapıyor. İşçi alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Türk Sağlık Enstitüsü Başkanlığı (TÜSEB) kamu personeli alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayınlanan ilanlara göre TÜSEB bünyesinde görev yapmak üzere 20 daimi kamu işçisi alınacak. Bu kapsamda 17 büro memuru, 2 grafiker ve 1 bilgisayar programcısı alımı yapılacak. Başvuru detayları haberimizde yer alıyor.

17 büro memuru alımı için 10 farklı ilan ve şart belirtildi. Üniversitelerin biyoloji, eczacılık, diş hekimliği, bilgisayar mühendisliği, hukuk, halkla ilişkiler, elektrik elektronik mühendisliği, ekonometri, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, ÇEKO, İngiliz Dili ve edebiyatı gibi pek çok bölümünden lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlanlarda deneyim ve İngilizce şartı da aranıyor.

2 grafiker alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Grafik tasarımı, matbaacılık, fotoğraf gibi alanlarda 3 yıl deneyim şartı da adaylarda aranacak.

Bilgisayar programcısı alımı için önlisans mezunu olma şartı belirtiliyor. Buna göre bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi ve bilgisayar destekli tasarım ve animasyon bölümlerinden önlisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek.

KPSS şartı da İŞKUR’un yayınladığı ilanlarda şartlar arasında yer alıyor. Lisans mezunlarının KPSS P3, önlisans mezunlarının KPSS P93 ve lise mezunlarının KPSS P94 puan türlerinden en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Türk Sağlık Enstitüsü Başkanlığı (TÜSEB) kamu personeli alımı başvuruları 5 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar İŞKUR Çankaya Hizmet Merkezinden şahsen ya da İŞKUR internet sitesi üzerinden online başvuru yapılabilecek. TÜSEB 20 kadrolu işçi alımı ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR Yayımladı!! Birecik Belediyesi 29 Kamu Personeli Alıyor
TCDD 157 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
Güneykaya Belde Belediyesi Kamu Personeli Alacak Aralık 2018
Aliağa Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Aralık 2018