Ulaştırma Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından taşeron kadro başvuru sonuçları açıklandı. Ulaştırma Bakanlığı kadro başvurusu yapan taşeron işçilerden başvuruları kabul edilen ve edilmeyenlerin isim listeleri açıklandı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından taşeron kadro başvuru sonuçları açıklandı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının resmi internet sitesinden yayınlanan duyularda kadro başvurusu yapan taşeron işçilerden başvuruları kabul edilen ve edilmeyenlerin isim listeleri açıklandı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında çalışan taşeron işçilerden 696 sayılı KHK ile işçi kadrosuna geçirilecek olanlardan, başvuruları kabul edilen ve red edilen personel isim listeleri yayımlandı. Ulaştırma Bakanlığında temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi olarak çalışan taşeron işçilerden başvuruları kabul ve red edilenlerin isim listeleri ayrı ayrı yayınlandı.

Ulaştırma Bakanlığında temizlik görevlisi olarak çalışan 330 taşeron işçinin kadro başvurusu kabul edilirken, 7 işçinin başvurusu red edildi. Güvenlik görevlisi olarak çalışan 283  taşeron işçinin kadro başvurusu kabul edilirken, 6 işçinin başvurusu red edildi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından taşeron işçilerden kadrolu işçi başvuruları kabul edilenler sınava alınacaklar. Sınavlarda 50 puanı alan işçiler başarılı sayılacak ve 2 Nisan 2018 tarihinde daimi işçi kadrosuna alınacaklar.

696 sayılı KHK ile işçi kadrosuna geçirilecek olan başvuruları kabul ve red edilen temizlik personel listesi için TIKLAYINIZ.

696 sayılı KHK ile işçi kadrosuna geçirilecek olan başvuruları kabul ve red edilen güvenlik personel listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

KİT'lerdeki 70 Bin Taşeron İşçiye Kadro İçin Umut Devam Ediyor
4 Aralık - 2 Nisan Arasında Çalışan Taşeronların İşten Çıkarılmasına Tepki
SGK, Kadroya Geçen Taşeron Çalışanların Toplu İş Sözleşmesi Farklarını Açıkladı
Taşeron İşçilere Ödenecek İkramiye Miktarları ve Tarihleri