1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. T.C. Merkez Bankası Denetçi Yardımcısı Alımı Başladı

T.C. Merkez Bankası Denetçi Yardımcısı Alımı Başladı

T.C. Merkez Bankası Başkanlığı Denetçi Yardımcısı ve Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı Alımı Başladı

A+A-

T.C. Merkez Bankası Başkanlığı Denetçi Yardımcısı ve Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı Alımı Başladı

Bu gün yayınlanan ilana göre Merkez Bankası Başkanlığı Denetçi Yardımcısı ve Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı alımı yapacak.

T.C. Merkez Bankası Başkanlığı Denetçi Yardımcısı ve Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı Alımı başvuru tarihleri 12 Kasım 2014 tarihi ile 28 Kasım 2014 Tarihleri arasında olacaktır.

Denetçi Yardımcılığı için: iktisat, işletme, hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bankacılık, finans, iktisat, işletme, maliye, muhasebe, uluslararası ticaret, işletme mühendisliği, endüstri mühendisliği, 

Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcılığı için: bilgisayar mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, kontrol ve sistem mühendisliği, yönetim ve bilişim sistemleri, programlarında lisans ya da yüksek lisans eğitimi almış olmak,

KpssP1 Puan Türünden en az 85 puan almış olanlar arasından YDS 80 puan alanlar başvurabilecek.

- Sınav İlanını Görmek İçin Tıklayınız.

- Yazılı Meslek Sınavı Konu Başlıklarını Görmek İçin Tıklayınız.

- Elektronik Başvuru Kılavuzunu Görmek İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler