1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. TBMM Personel Alımı 16 Mart 2015

TBMM Personel Alımı 16 Mart 2015

Türkiye Büyük Millet Meclisi Personel Alımı Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları Alınacak Olup Başvuru Tarihleri 23 Mart 2015 03 Nisan 2015

A+A-

Anaokulu Öğretmeni, Arşivci, Bakıcı Anne, İstatistikçi, Kütüphaneci, Memur, Mühendis Elektronik,

Mühendis Elektrik, Psikolog, Şoför, Teknik Yönetmen, Tekniker, Teknisyen, Usta / Kaynakçı, Yangın Söndürme Eri kadrolarına toplam 69 personel alınacaktır. Yangın söndürme eri olarak 8 kişi İstanbul iline diğer bütün personel alımları Ankara iline yapılacaktır.

Başvurabilmek için ikamet zorunluluğu bulunmamaktadır. Kamu Personeli Seçme Sınavından her kadro için en az yetmiş puan almış olmak şart. Ayrıca her kadro için ayrı şartlar belirlenmiştir.

Başvurular kurumun internet sitesinden alınacak formla yapılacaktır. Sözlü sınavın yüzde 60 ve uygulamalı sınavın yüzde 40 ı değerlendirilecek olup başarılı olmak için en az 70 puan almak şart.

TBMM 69 Memur Alımı Düzeltme İlanı 18 Mart 2015 ve İlan Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler