1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Tıbbi Sekreterler Taşerona Karşı

Tıbbi Sekreterler Taşerona Karşı

Tıbbi sekreterlerin Çoğunluğunun taşeronlaşmaya bir sitemidir.

A+A-

Eğitim almadan görev alanı olmayan çalışanların güvencesiz, kaç saat çalışacağını bilemediği bir konum var. Taşeronda çalışan bir kişi bir gün çöpte çalışıyor, başka bir günde ameliyathanede. Vatandaş müşteri olarak görülüyor. Geldiğimiz noktada, paran kadar sağlık hizmeti görüyorsun.

 

Dört Yıl Sağlık Meslek Lisesinin Tıbbi Sekreterlik Bölümünü Okuduk. 2 Yıl Tıbbi Dokümantasyon Ve Sekreterlik Programını Bitirdik. İş alanı geniş olan tıbbi sekreterler Hastaneler, Halk sağlığı müdürlüğü Toplum sağlığı merkezleri. İş alanı geniş olmasına rağmen atanamıyor. Hak ettiğimiz hakkımızı helal etmeyeceğiz. Bütün yetkili kişilere sesleniyoruz: Emeklerimizi yok saydığınız için hakkımızı helal etmiyoruz. Allahın adaleti vardır. Tıbbi sekreterler olarak bütün yetkililere sesleniyoruz: Hak ettiğimiz hakkı istiyoruz.

İLGİLİ HABERLER

KPSS 2014/2 İle Mezunu Tıbbi Sekreter Alan İller ve Kurumlar

Atanamayan Tıbbi Sekreterler Kan Ağlıyor

Tıbbi Sekreterler İntiharın Eşiğinde

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler