1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. TKİ Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Resmi Gazetede

TKİ Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Resmi Gazetede

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Memurlarının Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği usul ve esaslarını belirleyen yönetmelik resmi gazetede

A+A-

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme Ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği 6 Mart 2015 tarihli Resmi gazetede Yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Yönetmelik; TKİ Genel Müdürlüğü yani Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görev yapan memurların görevde yükselmesi ve unvan değişikliği ile ilgili usul, esas ve şartları belirlerken aynı zamanda bir yön çizecek. Aşağıda bulunan linkten Yönetmeliğin Resmi Gazetede yayımlanan haine ve 6 Mart 2015 tarihli Resmi gazeteye erişebileceksiniz.

TKİ Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği

6 Mart 2015 Tarihli Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler