10 Üniversite Toplam 245 Akademik Personel Alım İlanı Mayıs 2019

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlara göre 10 farklı Üniversite Toplam 245 akademik personel alımı gerçekleştiriyor. İşte o alımı yapılan Üniversiteler…

featured

Bolu İzzet Baysal Üniversitesi 3 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Akademik personel alımında 1 kişi araştırma görevlisi unvanı ile Tıp Fakültesine, 1 kişi Diş Hekimliği fakültesine, Mehmet Tanrıkulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim görevlisi unvanı ile akademik yerleştirme yapılacak. Başvurular 21 Mayıs 2019 günü olup şahsen ya da posta yolu ile yapılabilinecek.

Erciyes Üniversitesi 18 Akademik personel Alımı Yapıyor. 6 Doçent unvanı ile İletişim Fakültesine, Spor Bilimleri Fakültesine ve İktisadi idari bilimler fakültesine akademik yerleştirmeler yapılacak. 6 kişi Dr. Öğretim Görevlisi unvanı ile İletişim Fakültesi, Turizm fakültesi gibi bölümlere, Araştırma görevlisi olarak ise 6 kişi Meslek Yüksek Okuluna ders verecek akademik yerleştirmeler yapılacak. Akademik alım için son başvuru tarihi ise 21 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Süleyman Demirel Üniversitesi 44 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Alım kapsamında Dr. Öğretim Görevlisi, araştırma görevlisi, Doçent ve profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 44 akademik personel alımı yapıyor.20 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek adaylar ;
Tıp, Eczacılık, Eğitim, Mühendislik gibi fakültelere yerleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı Yapıyor.  Yabancı Diller Yüksekokuluna 5 kişi olmak üzere öğretim görevlisi unvanı ile alım yapılacak. Son başvuru tarihinin 15 Mayıs 2019 olduğu ilana adaylar şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi 34 Akademik Personel Alımı Yapıyor.  Akademik alım kapsamında Profesör Doçent ve Doktor Öğretim Görevlisi unvanı ile alım yapılacak. İstenilen belgeler Üniversitenin web adresinde mevcut olup, son başvuru tarihi 17 Mayıs 2019 başvurular son buluyor.

Profesör kadroları için başvuru dosyaları 6 (altı) takım, doçent kadroları için başvuru dosyaları 4 (dört) takım halinde Rektörlüğe, doktor öğretim üyesi kadroları için başvuru dosyaları 4 (dört) takım halinde ilgili Dekanlıklara veya Müdürlüklere teslim edecekler. Müracaatlar şahsen olup, posta ile yapılan, eksik ve onaysız belgelerle yapılacak müracaatlar ile süresi içinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyeceği belirtiliyor.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 47 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Akademik alımda Profesör Doçent ve Doktor Öğretim Görevlisi kapsamında Fen Fakültesi, havacılık ve uzay bilimleri fakültesi, mimarlık ve tasarım fakültesi gibi bölümlere yerleştirme yapılacak. Başvurmak isteyen adaylar istenilen evraklarla birlikte Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı ESKİŞEHİR” adresine şahsen teslim edecekler.

Marmara Üniversitesi 27 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Profesör kadrosu Daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesi ile birlikte, özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 takım

Başvuru dosyası ile Doçent kadrosu için 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Belleğe aktarılarak rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklar.

 Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru ilgili Birime şahsen başvuracaklar.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 15 Akademik personel Alımı Yapıyor.  Profesör ve Doçent başvuruları Rektörlüğe, Doktor Öğretim Üyesi başvuruları ilgili Fakültelere şahsen yapılacak. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek. Adaylar ilanlardan sadece birine başvurabilecek. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Profesör unvanı olanlar Doçent kadrolarına başvuramazlar. Adaylar 14 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 47 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Yapılacak olan alım Dr. Öğretim Görevlisi, araştırma görevlisi, Doçent ve profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 47 akademik personel alımı yapıyor. Başvurular 15 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Yozgat Bozok Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı Yapıyor. Akademik alım Öğretim görevlisi (ders verecek) olarak yerleştirme yapılacak. Başvurular 15 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Akademik personel alımında ilgili üniversitelerin başvuru koşulları ve istenilen formlar farklılık gösterdiğinde başvurmak isteyen akademik adaylar İlgili üniversitenin web adresinden ulaşabilecekler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
10 Üniversite Toplam 245 Akademik Personel Alım İlanı Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!