1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. 100 Kişi Defterdarlık Uzman Yardımcısı Olarak Alınacak
100 Kişi Defterdarlık Uzman Yardımcısı Olarak Alınacak

100 Kişi Defterdarlık Uzman Yardımcısı Olarak Alınacak

Maliye Bakanlığı'na 100 Kişi Defterdarlık Uzman Yardımcısı Olarak Alınacak Son Başvuru 13 Şubat 2015

A+A-

Maliye Bakanlığı'na 100 Kişi Defterdarlık Uzman Yardımcısı Olarak Alınacak Başvurular 2 Şubat - 13 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılacak.

Maliye Bakanlığı Defterdarlıklarında taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 100 Defterdar Uzman yardımcısı alınacaktır. 1/1/1980 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olanlar başvurabilecektir.

Hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezunları başvurabilecek.

Kamu Personel Seçme Sınavlarından KPSSP39, KPSSP40, KPSSP42, KPSSP56 ve KPSSP118, puan türlerinin herhangi birinden 75 ve üzeri puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilecektir.

Adaylar başvuruyu belirtilen puanlardan sadece birisi üzerinden yapabilecekleri için aldıkları en yüksek puan türünü kullanmaları lehlerine olacaktır.

Atama yapılacak kadro sayısının, en fazla yirmi katı kadar aday giriş sınavının yazılı bölümüne; en fazla dört katı kadar aday ise sözlü bölümüne çağrılacaktır. Sınava katılabilecek adaylara ilişkin liste, puanı en yüksek adaydan başlamak suretiyle düzenlenecektir.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.