1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 1049 Vergi Müfettişi Ataması ve Birçok Kurumda Memur Atama Kararları Yayımlandı
1049 Vergi Müfettişi Ataması ve Birçok Kurumda Memur Atama Kararları Yayımlandı

1049 Vergi Müfettişi Ataması ve Birçok Kurumda Memur Atama Kararları Yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Kararlar 6 Kasım 2019 Tarihli ve 30940 Sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. 1049 vergi müfettişi atama kararnameleri yayımlandı. Detaylar My Memur Haberde.

A+A-

Cumhurbaşkanlığı tarafından 6 Kasım 2019 Tarihli ve 30940 Sayılı Resmi Gazetede Hazine ve Maliye Bakanlığınca 1049 vergi müfettişi atama kararnameleri yayımlandı. Ayrıca Hazine ve Maliye Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ticaret Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ile Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü memur atamalarına dair detaylar 6 Kasım tarihli resmi gazetede yer aldı.

1049 VERGİ MÜFETTİŞİ ATAMA KARARNAMELERİ

Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Vergi Müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren ekli listede yer alan Vergi Müfettiş Yardımcıları 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır. Aşağıdaki resmi metinden 1049 vergi müfettişi atama listesine direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Vergi Müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren ekli listede yer alan Vergi Müfettiş Yardımcıları 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Orhan ŞAHİN atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Tarım ve Orman Bakanlığı;

- Aksaray İl Tarım ve Orman Müdürü Bestami ZABUN,

- Batman İl Tarım ve Orman Müdürü Nurettin KIYAS,

- Konya İl Tarım ve Orman Müdürü Seyfettin BAYDAR,

- Sinop İl Tarım ve Orman Müdürü Erol SARAÇOGULLARI, görevden alınmış,

- Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne İbrahim ACAR,

- Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Mustafa ŞAHİN,

- Kocaeli İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Kerim METE atanmıştır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünde açık bulunan;

- 1. Bölge Müdürlüğüne Ayşe GEMİCİ,

- 3. Bölge Müdürlüğüne Sercan TEPE,

- 6. Bölge Müdürlüğüne Serdar AYGÜN,

- 7. Bölge Müdürlüğüne Fatih DAĞLI,

- 9. Bölge Müdürlüğüne Hayrettin ÖZTAŞ 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Ticaret Bakanlığında açık bulunan;

- Ardahan Ticaret İl Müdürlüğüne Tülay ŞENEL,

- Gaziantep Ticaret İl Müdürlüğüne, Kilis Ticaret İl Müdürü İsmail İNCESOY 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Altyapı Yatırımları Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Necdet SÜMBÜL atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mahmut GÜRSES atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Demiryolu Düzenleme Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdür Yardımcısı Emin TEKBAŞ atanmıştır.

- Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Olcay KILIÇ,

- Haberleşme Genel Müdürü Ensar KILIÇ,

- DLH Marmaray (İstanbul) Bölge Müdürü Mehmet Ziya ERDEM 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 4 üncü maddeleri gereğince görevden alınmıştır.

- Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Olcay KILIÇ,

- Haberleşme Genel Müdürü Ensar KILIÇ,

- DLH Marmaray (İstanbul) Bölge Müdürü Mehmet Ziya ERDEM 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 4 üncü maddeleri gereğince görevden alınmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genei Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Demiryolu Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Bilal TIRNAKÇI atanmıştır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Orhan BARDA atanmıştır.

Atama resmi metin için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler