1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. 12 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan Kurumların Tam Listesi
12 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan Kurumların Tam Listesi

12 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan Kurumların Tam Listesi

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında 2 Ocak - 11 ocak 2018'de tamamlanan taşeron başvuru sonuçları kurumlar tarafından açıklanmaya devam ediliyor. 12 Şubat 2018 itibarıyla taşeron başvuru sonucunu açıklayan yeni kurumlar!

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) 1 Ocak 2018 tarihinde 696 sayılı KHK kapsamında yayımlanan taşeron yasası kapsamında usul ve esasları yayımladıktan sonra başvurular 2 Ocak 2018 itibarıyla başlatılmıştı.

Resmi gazetede yayımlanan kamu kurum ve kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin geçici 23 ve geçici 24’üncü maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esaslar yayımlanmasının ardından sürek tavsiye tarihi olan 20 Şubat’a kadar tamamlanacak. Taşeron sınavları Mart 2018 itibarıyla başlayacak.

Taşeron başvuru sonuçları için itirazlar komisyonların açıkladığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde yapılması gerekiyor. Komisyonların verdiği kararına göre sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

1 Ocak 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan usul esaslar çerçevesinde itirazlar derhal incelemeyi yapan tespit komisyonuna intikal ettirilir. Talep, komisyonca değerlendirilerek öngörülen süre içerisinde karara bağlanır ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilir. İtiraz üzerine tespit komisyonunca verilen kararlar kesindir denilmektedir.

12 Şubat itibarıyla taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar; Hakkari Belediyesi, Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü.

Kars Aile İl Müdürlüğü, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi, Amasya Taşova Belediye Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri ASKİ taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sakarya Üniversitesi, Yozgat Kredi ve Yurtlar Kurumu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı taşeron başvuru sonuçları, Dışişleri Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Orman ve Su İşleri Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları , 

Türkiye Yazma Eserler Kurumu, İstanbul Üniversitesi, Kastamonu MEB, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü başvuru sonuçları açıklandı. Çanakkale İli Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Kredi ve Yurtlar Kurumu Çanakkale İl Müdürlüğü ve bağlı müdürlüklerinde yer alan taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Listede 320 Kabul, 14 reddedilen personel bulunuyor. Ayrıca diğer kurumlar bağlantıları ile şu şekildedir.

Kastamonu MEB sonuçları için TIKLAYINIZ.

Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü için TIKLAYINIZ.

SGK için TIKLAYINIZ.

Konya OGM Bölge Müdürlüğü için TIKLAYINIZ.

Ankara Batı Adliyesi taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

Nevşehir HacıBektaş Veli Üniversitesi Taşeron sonuçları için TIKLAYINIZ.

ASKİ Taşeron Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Ulaştırma Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler