1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. 12 Şubat 2019 Tarihli Resmi Gazete’de Yayımlanan Akademik Personel Alımları
12 Şubat 2019 Tarihli Resmi Gazete’de Yayımlanan Akademik Personel Alımları

12 Şubat 2019 Tarihli Resmi Gazete’de Yayımlanan Akademik Personel Alımları

5 Üniversite 12 Şubat 2019 tarihli Resmi Gazete’de akademik personel alımı yapacağı ilanını yayımladı. Akademik Personel alımına dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Rumeli Üniversitesi Akademik Personel  Alıyor. Alım Profesör kadrosuna 6,Doçent kadrosuna 4,Dr. Öğretim Görevlisi kadrosuna 4 olmak üzere toplam 14 akademik yerleştirme yapılacak. Akademik alım için adaylar üniversitenin sitesinden temin edeceği form ve istenilen evraklarla beraber 13 Şubat-28 Şubat 2019 tarihleri arasında şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler.

Beykoz Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve araştırma görevlisi alıyor. Akademik alıma adaylar 13 Şubat 2019-28 Şubat 2019 adresleri arasında Üniversitenin sitesinden temin edecekleri formla beraber başvuru yapabilecekler.

Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alıyor. 2 Profesör ve 1 Doçent olarak yerleştirme yapılacak alıma adaylar Üniversitenin web sitesinde ilan edilecek formlarla beraber başvuru yapabilecekler.

Yeditepe Üniversitesi akademik alım yapıyor. Doktor Öğretim Görevlisi, araştırma görevlisi olarak yapılacak alım için ise son başvurular 27 Şubat 2019 olup adaylar şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler.

Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Personel Alıyor. Toplam 60 akademik alım yapılacak alım için başvurular 12 Şubat 2019-27 Şubat 2019 tarihinde olacak. Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına başvuru yapacak olan adayların, istenen belgeler ile birlikte Strateji Geliştirme ve Planlama Daire Başkanlığına ilanda belirtilen süresi içerisinde şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor. Belgesi eksik olan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler