1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. 13 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklayan Kurumlar
13 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklayan Kurumlar

13 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklayan Kurumlar

2-11 Ocak 2018 itibarıyla taşeron başvuruları sona ermesinin ardından sonuçlar da kurumlar tarafından birer birer açıklanıyor. 13 Şubat itibarıyla taşeron başvuru sonuçları açıklanan güncel liste için tıklayınız. Taşeron sınavları ne zaman olacak?

A+A-

Kamu kurum ve kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin geçici 23 ve geçici 24 üncü maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasların 1 Ocak 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanmasının ardından başvurular sona erdi ve taşeron sonuçları açıklanmaya 13 Şubat itibarıyla devam ediyor.

13 Şubat itibarıyla da taşeron başvuru sonuçlarını açıklayan kurumlar arasına Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM de katıldı. Taşeron başvuru sonucu itirazlar nasıl yapılacağına dair 1 Ocak 2018 resmi gazetede yayımlanan usul ve esaslarda geçen tespit komisyonu kararına itiraz ve süresi büyük önem arz ediyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü inşaat teknisyen yardımcısı hizmet alımı kapsamında güvenlik soruşturması tamamlanmamış başvurusu kabul edilenler listesi ile Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü müşavirlik ve yapım ihalesi kapsamında başvurusu red edilenler listesi açıklandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Malatya İl Müdürlüğü de taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Ayrıca bugün itibarıyla İstanbul İl Müftülüğü de taşeron firma personelinden sürekli işçi kadrosuna geçmek için müracaat edenlerin başvuru sonuçlarını açıkladı. Hem ÖSYM hem de İstanbul İl Müftülüğü taşeron başvuru sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir. Şimdiye kadar açıklanan tüm sonuçlara haberimizin içinde bulabilirsiniz.

Taşeron başvuru süresine itirazla ilgili hüküm şu şekildedir:  Tespit komisyonu kararına göre sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

İtirazlar derhal incelemeyi yapan tespit komisyonuna intikal ettirilir. Talep, komisyonca değerlendirilerek öngörülen süre içerisinde karara bağlanır ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilir. İtiraz üzerine tespit komisyonunca verilen kararlar kesindir.

İstanbul İl Müftülüğü, Taşeron Firma Personelinden Sürekli İşçi Kadrosuna Geçmek İçin Müracaat Edenlerin Başvuru Sonuçları​ için TIKLAYINIZ. ÖSYM taşeron sonuçları için TIKLAYINIZ. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı sonuçları için TIKLAYINIZ. Taşeron başvuru sonucu ilk KESİN liste için TIKLAYINIZ.

taseron-basvuru-sureci.gif

13 Şubat itibarıyla taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar; Hakkari Belediyesi, Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü.

Kars Aile İl Müdürlüğü, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi, Amasya Taşova Belediye Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri ASKİ taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sakarya Üniversitesi, Yozgat Kredi ve Yurtlar Kurumu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı taşeron başvuru sonuçları, Dışişleri Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Orman ve Su İşleri Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları , 

Türkiye Yazma Eserler Kurumu, İstanbul Üniversitesi, Kastamonu MEB, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü başvuru sonuçları açıklandı. Çanakkale İli Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Kredi ve Yurtlar Kurumu Çanakkale İl Müdürlüğü ve bağlı müdürlüklerinde yer alan taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. Listede 320 Kabul, 14 reddedilen personel bulunuyor. Ayrıca diğer kurumlar bağlantıları ile şu şekildedir.

Kastamonu MEB sonuçları için TIKLAYINIZ.

Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü için TIKLAYINIZ.

SGK için TIKLAYINIZ.

Konya OGM Bölge Müdürlüğü için TIKLAYINIZ.

Ankara Batı Adliyesi taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

Nevşehir HacıBektaş Veli Üniversitesi Taşeron sonuçları için TIKLAYINIZ.

ASKİ Taşeron Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Ulaştırma Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler