1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. 14 Bin İşçi Alımı 9 Nisan Kura Sonuçları Açıklandı! Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Sonucu Açıklanan Tüm İller
14 Bin İşçi Alımı 9 Nisan Kura Sonuçları Açıklandı! Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Sonucu Açıklanan Tüm İller

14 Bin İşçi Alımı 9 Nisan Kura Sonuçları Açıklandı! Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Sonucu Açıklanan Tüm İller

Sağlık Bakanlığı 14000 işçi alımı kapsamında 9 Nisan 2020 tarihli kuranın da çekilmesinin ardından sonuçlar açıklandı. İşçi sonuç Sağlık sorgulama sayfasından 9 Nisan tarihli kura sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. 14 bin işçi alımı kura sonuçları tıklayınız

A+A-

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı ile Ankara, İstanbul, Adana, Adıyaman, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Hakkari, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Van ve Zonguldak illeri için 14 bin işçi alımı kura sonuçları 8 Nisan 2020 tarihinde açıklanmıştı.

Bugün de 9 Nisan tarihli aşağıdaki iller için kuralar çekiliyor ve sonuçlar aynı şekilde işçi sonuç sağlık internet sitesinden açıklandı.  Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı kurası 9 Nisan 2020 itibarıyla gerçekleştirilmesinin ardından aşağıdaki iller için de sonuçlar açıklandı.

Afyonkarahisar,  Ağrı,  Aksaray,  Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova ve Yozgat illeri için kura işlemi bugün gerçekleştiriliyor.

Öte yandan 8-9 Nisan 2020 tarihli 14 bin işçi alımı kuraları sonrası Sağlık Bakanlığı tarafından göreve başlama duyurusu yayımlanmıştı. 12 Maddelik duyuru da şu şekildedir:

SAĞLIK BAKANLIĞI 14 BİN İŞÇİ ALIMI GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ

Sağlık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde 4857 Sayılı İş Kanunu Kapsamında İstihdam Edilmek Üzere Kura Usulü İle Atanmaya Hak Kazanan 14.000 Sürekli İşçi Alımı Göreve Başlama İşlemleri duyurusu da yayımlandı.

Bugün itibarıyla yayımlanan duyuru gerek 8 Nisan gerekse 9 Nisan (Bugün) çekilecek kura sonucu kazanan ASİL ve YEDEK adaylar için geçerli olacak. Ayrıca bugünden sonra başka bir göreve başlama duyurusuna gerek kalmadan her iki gün için de kura sonucu kazanan adaylar 12 Maddelik hükümler çerçevesinde gerekli atama işlemlerini başlatabilirler. Aşağıdaki bağlantıdan atama duyurusuna da direkt erişim sağlayabilirsiniz.

14 BİN İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANAN TÜM İLLER

Bakanlık Merkez Teşkilatı, Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elâzığ, Erzurum, Hakkâri, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Van ve Zonguldak illeri ile,

Afyonkarahisar,  Ağrı,  Aksaray,  Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova ve Yozgat illeri için kura sonuçları belli oldu.

14 Bin İşçi Alımı Sonuçları için TIKLAYINIZ.

sonuc.jpg

60270.jpg60285.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.