1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. 14 Bin İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı! Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Sonucu Açıklanan İller 8 Nisan
14 Bin İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı! Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Sonucu Açıklanan İller 8 Nisan

14 Bin İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı! Sağlık Bakanlığı İşçi Alımı Sonucu Açıklanan İller 8 Nisan

Sağlık Bakanlığı İŞKUR 14 bin işçi alımları kapsamında kuralar çekilmesinin ardından sonuçlar da belli oldu. İşçi sonuç Sağlık sorgulama sayfasından 8 Nisan tarihli kura sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından 14 bin sürekli işçi alımları kapsamında başvuruları alınan ve 8-9 Nisan tarihinde kuralarının çekileceği duyurulan Güvenlik görevlisi, Temizlik görevlisi, Klinik Destek Elemanı ve aşçı alımları için kuralar bugün tarihi için aşağıdaki iller kapsamında açıklandı.

14 BİN İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANAN İLLER

Bakanlık Merkez Teşkilatı, Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elâzığ, Erzurum, Hakkâri, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Van ve Zonguldak illeri için kura işlemi gerçekleştirilerek sonuçlar işçi sonuç sağlık gov tr internet adresinden açıklandı. Aşağıdaki bağlantıdan direkt 14 bin işiç alımı sonuçlarına erişim sağlayabilirsiniz.

9 NİSAN 2020 (PERŞEMBE) GÜNÜ HANGİ İLLER İÇİN KURALAR ÇEKİLECEK?

Afyonkarahisar,  Ağrı,  Aksaray,  Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova ve Yozgat illeri için kura işlemi gerçekleştirilecektir.

Temizlik Görevlisi: Ameliyathane, morg, tuvalet, poliklinik yapılan yerler, acil sağlık hizmetinin yürütüldüğü alanlar, yataklı servisler, laboratuvarlar, görüntüleme alanları, kamu hizmeti yürütülen idari ve diğer sağlık birimleri, ek hizmet birimleri ile tesisin temizlik yapılması gereken her türlü alanında, ilgili kanun, yönetmelik, yönerge, tebliğ, genelge, genel yazı, hizmet sözleşmesi, iç talimatname, görev emri vb. mevzuatta belirtilen temizlik hizmetleri ile idare tarafından verilen kendi görev alanı ile ilgili diğer hizmetleri yürütecektir.

Güvenlik Görevlisi (Silahsız): İlgili kanun, yönetmelik, yönerge, tebliğ, genelge, genel yazı, hizmet sözleşmesi, iç talimatname, görev emri vb. mevzuatta belirtilen koruma ve güvenlik hizmetleri ile idare tarafından verilen kendi görev alanı ile ilgili diğer hizmetleri yürütecektir.

Klinik Destek Elemanı (Hastane): Sağlık meslek mensuplarının nezaretinde yardımcı olarak çalışır, ayrıca hastaların bakımına yönelik yardımcı hizmetler (hastaların günlük yaşam aktivitelerinin yerine getirilmesi, beslenme programının uygulanması, kişisel bakım ve temizliği ile sağlık hizmetlerine ulaşımında yardımcı olur ve refakat eder) ile ilgili kanun, yönetmelik, yönerge, tebliğ, genelge, genel yazı, hizmet sözleşmesi, iç talimatname, görev emri vb. mevzuatta belirtilen hizmetler ve idare tarafından verilen kendi görev alanı ile ilgili diğer hizmetleri yürütecektir.

Aşçı: İlgili kanun, yönetmelik, yönerge, tebliğ, genelge, genel yazı, hizmet sözleşmesi, iç talimatname, görev emri vb. mevzuatta belirtilen yemek hizmetleri (yemekleri hazırlar ve pişirir, mutfaktaki çalışmaları organize eder) ile idare tarafından verilen kendi görev alanı ile ilgili diğer hizmetleri yürütecektir.

UYARI:

Sistem ilk etapta çok yoğun olduğundan giriş yapılamayabilir.

Lütfen daha ilerleyen saatlerde tekrar deneyiniz.

"SAYFAYI YENİLEYİNCE AÇILMAKTADIR"

Sağlık Bakanlığı 14 BİN İŞÇİ ALIMI kapsamında "İŞÇİ SONUÇ SAĞLIK" sorgulama sayfası için TIKLAYINIZ.

tikla.jpg

acti.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum