1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 15 Temmuz 2017 Zamlı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı, e-Bordro Sorgulama Ekranı
15 Temmuz 2017 Zamlı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı, e-Bordro Sorgulama Ekranı

15 Temmuz 2017 Zamlı Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı, e-Bordro Sorgulama Ekranı

Memur ve diğer kamu çalışanlarının Temmuz 2017 zamlı maaşlarını görebilecekleri e-bordro yayınlandı. Kamu çalışanları 15 Temmuz’da alacakları zamlı maaşlarını e-Devlet üzerinden görebilecekler. Zamlı memur maaşları için tıklayınız.

A+A-

Memurların Temmuz 2017 zamlı maaşlarını görüntüleyebilecekleri e-Bordro yayımlandı. Memur ve diğer kamu personellerinin 2017 yılı Temmuz ayına ait zamlı maaşları sadece e-Devlet üzerinden görüntülenebilecek. Kamu çalışanları 15 Temmuz’da alacakları zamlı maaşlarını şu andan itibaren e-Devlet üzerinden görebilecekler.

Memur maaşları 2017 Temmuz ayı itibarıyla yüzde 6,89 zamlı yatacak. Memurlara toplu sözleşme hükümlerine göre yüzde 4, enflasyon farklı olarak da yüzde 2,89 olmak üzere toplam yüzde 6,89 zam yapılacağı açıklanmıştı. 2017 yılının ilk 6 aylık enflasyon oranı yüzde 5,89 olması nedeniyle 2017 Ocak ayında yüzde 3 maaş zammı alan memurlara yüzde 2,89 enflasyon farkı verilecek.

657 Devlet Memurları Kanununa tabi olan memurlar ve kadro karşılığı sözleşmeli olanlar e-Devlet üzerinden 2017 yılı Temmuz ayı zamlı maaşlarını öğrenebilecekler. Kamuda 4/B ve 4/C veya farklı statülerde istihdam edilen personeller e-Bordro hizmetinden yararlanamıyor.

Memurlar e-Bordro sisteminden SGK ve emeklilik kesintisi, asgari geçim indirimi miktarı ve diğer kesinti ile ek ödemelerini öğrenebilecekler. Temmuz 2017 zamlı memur maaşları e-Bordro için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.