1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 16 Ağustos 2019 Resmi Gazete Atama Kararları
16 Ağustos 2019 Resmi Gazete Atama Kararları

16 Ağustos 2019 Resmi Gazete Atama Kararları

16 Ağustos 2019 Tarihli ve 30860 Sayılı Resmi Gazete ile birlikte, Basın İlan Kurumu, Diyanet İşleri Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü atam

A+A-

16 Ağustos 2019 Tarihli ve 30860 Sayılı Resmi Gazete yayımlandı. 16 Ağustos 2019 Sayılı Resmi Gazete ile birlikte bazı bakanlıklar ve kurumlar ile alakalı atama kararları da yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanan atamam kararları ve kurumlarda yapılan değişiklikleri sizler ile paylaşıyoruz.

BASIN İLAN KURUMU ATAMA KARARLARI (BİK)

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca’nın görevden alınması ile boşalan Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü görevine Rıdvan Duran atandı.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI DİB ATAMA KARARLARI

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyeliği görevini yürütmek üzere görevlendirilen Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cenksu Üçer ve Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz üniversitelerdeki  görevlerine döndürülmek üzere görevlerinden alındı.

MEB ATAMA KARARLARI

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile alakalı atama kararları ile toplamda 5 ilin Milli Eğitim Müdürü değişti.

-Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Faruk Tekin atandı.

-Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ferhat Yılmaz atandı.

-Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Salih Kaygusuz atandı.

-Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ertuğrul Tosunoğlu atandı.

-Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yusuf Tüfekçi atandı.

MSB ATAMA KARARLARI

Milli Savunma Bakanlığında açık bulunan Askeri Fabrikalar Genel Müdür Yardımcılığına Ali Mazak, Bütçe ve Mali Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Cengiz Dişli, Personel Genel Müdür Yardımcılığına Cengiz Karaman atandı.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ATAMA KARARLARI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Ebubekir Gizligider atandı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ATAMA KARARLARI

Tarım ve Orman Bakanlığı Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulkadir Karabulut görevden alınırken, yerine Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Selami Ersen atandı.

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ATAMA KARARLARI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Bahri Kesici atandı.

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ATAMA KARARLARI

Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğüne, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Prof. Dr. Şirin Karadeniz Oran atandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler