1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 16 Temmuz 2014 Resmi Gazete Atama Kararları
16 Temmuz 2014 Resmi Gazete Atama Kararları

16 Temmuz 2014 Resmi Gazete Atama Kararları

Resmi Gazetede Yayımlanan Atama kararları İle Birçok bakanlıkta Bürokratlar görevden alındı, Birçok Bürokrat atandı.

A+A-

Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, Durali GÜRAĞAÇ, Başbakanlık Strateji Geliştirme Başkanlığına, Mehmet Abdulhalim TÜRKKANI, Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığına, Alpaslan KESİCİ ATANDI.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda ise  Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şafak AYDIN’ın, Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sefer BUĞRUL’un,  görevden alınmasına, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat YILDIRIM’ın, Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ruhi ÇOKAN’ın, Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan GÜNGÖR’ün , Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet ÇİTİL’in, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Afife TAŞ’ın, Kars Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Akın OKTAY’ın, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Süleyman KARADELİ’nin , Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hidayet BOZKURT’un, Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah YURT’un , Bartın  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan KÜLEKÇİ’nin , Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ünal ÖNCÜL’ün, Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdulbaki AYDIN’ın ,  başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Elçin ŞAHAL, Dışişleri Bakanlığı Amerika Genel Müdür Yardımcılığına, Tahsin Timur SÖYLEMEZ, Dışişleri Bakanlığı Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliğine, Büyükelçi Selim KÜNERALP, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Orta Anadolu III. (Kızılcahamam) Bölge Müdürlüğüne Sedat TORAMAN atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Gaziantep Bölge Müdürü Alaattin AKYÜZ, Bakanlık Müşaviri Bekir Alper BÜYÜKARSLAN, Bakanlık Müşaviri Nuri DEMİRCİ, Bakanlık Müşaviri Atilla FERAH, görevden alındı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tekirdağ İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cevdet SOYAK görevden alındı.

Kalkınma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Ferruh TIĞLI atandı. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakanlık Müşaviri İsmail SALMAN görevden alınırken, Tanıtma Genel Müdür Yardımcılığına, Ahmet Ali EMURCİ atandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.