1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 18 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları
18 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları

18 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları

18 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları Resmi Gazetede Yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Maliye Bakanlığı...

A+A-

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri bakanlığına ait atama kararları 18 Mart 2015 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, açık bulunan Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliğine Abdurrahman YILMAZ, açık bulunan Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mehmet ÇİÇEK, açık bulunan Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan BEBEK’in, bu suretle boşalan Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Murat CAVUNT, açık bulunan Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Dr. Osman ULUKAYA, açık bulunan Kahramanmaraş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Osman ARISAL atandı.

Açık bulunan Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Süleyman ASLAN, açık bulunan Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına Şevket TEKİN, açık bulunan Mardin İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ali ELÇİN, açık bulunan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanlığına Ali Recep NAZLI atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan 5 inci derece kadrolu Müfettişliğe, Müfettiş Yardımcısı Sıtkı Serhat YILDIRIM, Açık bulunan Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, Servet OLPAK, açık bulunan Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına Çetin ARSLAN, açık bulunan Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 1’inci Hukuk Müşavirliğine Hande ÇETİNBAŞ BÜLBÜL, açık bulunan Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına Ayşegül ÖZTAŞ YILMAZ, açık bulunan Adana İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Sabri TARİ atandı.

Açık bulunan Bursa Vergi Dairesi Başkanlığına Vergi Başmüfettişi Nuri KARAKAŞ getirildi.

Açık bulunan Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Ahmet ALAGÖZ, açık bulunan Giresun İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Necati AKKURT, açık bulunan Yalova İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Cengiz METE getirildi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Muhammed Ali YUMAKOĞULLARI, Orman Genel Müdürlüğünde açık bulunan Artvin Orman Bölge Müdürlüğüne Mehmet Sedat ECEVİT atandı.

DSİ Genel Müdürlüğünde açık bulunan Diyarbakır 10’uncu Bölge Müdürlüğüne Edirne 11’inci Bölge Müdürü Yunus ALGIN, bu suretle boşalacak olan Edirne 11’inci Bölge Müdürlüğüne Adil SABANCI getirildi.

Orman Genel Müdürlüğünde Adana Orman Bölge Müdürlüğüne İsmet EROL atanmıştır.

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hasan KAPLAN ve Kültür ve Turizm Bakanlığından Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sedat SERT’in, başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alınmaları uygun görülmüştür.

18 Mart 2015 Tarihli ve 29299 Sayılı Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.