19.Dönem Özel Harekat PÖH 4. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 2016 yılında başlayan başvurular sonucu 4. Yedek aday yerleştirmesi de gerçekleştirildiği belirtildi.

19.Dönem Özel Harekat PÖH 4. Yedek Yerleştirme Sonuçları Açıklandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19. Dönem POMEM 4. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan adayların yerine yerleştirme yapıldığı açıklandı.

Polis akademisi Başkanlığı PA tarafından 19. Dönem POMEM 4. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat PÖH branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan adayların yerine, 1376’ıncı sıradan başlanarak 226 yedek adayın (yedek 1.601’e kadar) planlaması yapılmıştır denildi.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

19. Dönem polis meslek eğitimi için yedek aday planlamaları 4. yedek planlama ile birlikte sonlandırılmıştır. Yedek planlama sonuçları için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!