“2. Hemşireliği Güçlendirme Sempozyumu” Omü’de Yapılacak

Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında, "2. Hemşireliği Güçlendirme Sempozyumu" Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik...

39313-18
Daha Fazla Göster

Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında, “2. Hemşireliği Güçlendirme Sempozyumu” Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünün ev sahipliğinde gerçekleşecek.

12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası kapsamında 10 Mayıs’taki sempozyumda Uluslararası Hemşireler Birliği (ICN)’nin 2018 yılı teması olan “Hemşireler İnsanın Sağlık Hakkı İçin Öncü Bir Ses” teması, alanında uzman akademisyenler ve hemşireler tarafından tartışılacak. 2. Hemşireliği Güçlendirme Sempozyumu, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü önderliğinde OMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Samsun Sağlık Müdürlüğü ve Samsun Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gazi Devlet Hastanesi, Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Opr. Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi, Özel Medical Park Samsun Hastanesi ve Özel Liv Hospital Hastanesi gibi Samsun’un önde gelen sağlık kurumlarının da desteği ve katılımıyla tüm klinisyen, akademisyen ve öğrenci hemşireleri buluşturmayı hedefliyor.

7-9 Mayıs tarihleri arasında verilecek olan “Ölüm riski olan hastalarla çalışma: ölümle yüzleşme kursu”, “Bakım davranışlarını geliştirme kursu” ve “Yara Bakım Kursu”nun ardından, 10 Mayıs 2018 tarihinde perşembe günü Ondokuz Mayıs Üniversitesi Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan, üç panel ve iki konferanstan oluşan bu sempozyumda akademik çalışmaların sunulacağı poster bildiriler ve öykü yarışması da yer alacak.

İhlas Haber Ajansı İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“2. Hemşireliği Güçlendirme Sempozyumu” Omü’de Yapılacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!