1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. 2 ile Kamu görevlisi olmayan aile sağlık personeli alınacak
2 ile Kamu görevlisi olmayan aile sağlık personeli alınacak

2 ile Kamu görevlisi olmayan aile sağlık personeli alınacak

Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan Aile Hekimliği Birimlerine kamu görevlisi olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı) ve Acil Tıp Teknisyeni istihdam edilecek.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığının 03.12.2012 tarihli ve 1238 sayılı yazısı ile İlimizde Maliye Bakanlığının 01.06.2011 tarihli ve B.07.0.BMK.0.20/6976 sayılı yazıları gereği ilimizde sözleşmeli aile sağlığı elemanı bulunmayan aile hekimliği birimlerine Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı Teknisyeni), ATT (Acil Tıp Teknisyeni) bölümlerinden mezun olanlardan Aile Sağlığı Elemanı yerleştirilmesi yapılacaktır.

 

Ordu Halk Sağlığı Müdürlüğüne 1 ve Hatay Halk Sağlığı Müdürlüğüne de 16 olmak üzere toplamda 2 ile 16 Kamu görevlisi olmayan aile sağlığı elemanı alınacaktır.

 

Ordu ili için başvurular 15/09/2014 tarihinde başlayıp, 19/09/2014 tarihinde sona erecektir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır.

Hatay ili için başvurular 22/09/2014-23/09/2014 tarihlerinde alınacaktır. Müracaatlar şahsen yapılacaktır.

Ordu İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri Aile Sağlığı Elemanı ilan metni,başvuru formu ve boş yerler için TIKLAYINIZ

Hatay İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri Aile Sağlığı Elemanı ilan metni,başvuru formu ve boş yerler

İlgili Genelge için TIKLAYINIZ....

Üst Yazı için TIKLAYINIZ....

İl Onayı İçin TIKLAYINIZ...

İstenen Belgeler için TIKLAYINIZ...

Aile Sağlığı Elemanı Dilekçesi için TIKLAYINIZ...

Aile Hekimi Dilekçesi için TIKLAYINIZ....

Mutabakat Formu için TIKLAYINIZ....

Aile Sağlığı olmayan Aile Hekimlerinin listesi için TIKLAYINIZ....

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.