1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. 2 Öğretmenevi Personel Alacak! Lise ve Lisans Mezunu
2 Öğretmenevi Personel Alacak! Lise ve Lisans Mezunu

2 Öğretmenevi Personel Alacak! Lise ve Lisans Mezunu

Aksaray Öğretmenevi ve Van Şişli Öğretmenevi lise ve lisans mezunu toplam 3 personel alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

2 Öğretmeni toplamda 3 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İŞKUR iş İlanları kapsamında yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarına göre, Aksaray Öğretmenevi ve Van Şişli Öğretmenevi personel alımı yapacak. Van Şişli Öğretmenevi 1 personel alırken, Aksaray Öğretmenevi toplamda 2 kişi alacak.

AKSARAY ÖĞRETMENEVİ PERSONEL ALIMI

Aksaray Öğretmenevi servis elemanı alımı yani garson alımı yapacak. Toplamda 2 personel alçak ve alınacak personelin lise mezunu olması gerekiyor. Yaş aralığı ise 18 ile 40 arası olarak belirtildi. Başvuru yapacak olan adayların Aksaray da veya ilçelerinde ikamet etmesi gerekiyor. Adaylar 16 Eylül 2019 tarihine kadar Aksaray İŞKUR şubeleri ya da İŞKUR İnternet sitesi üzerinden başvuru yapabilecekler.

Özel Hususlar:

İstenen belgeleri teslim edemeyen adaylar noter kura çekimine katılamayacaktır.

1- Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Öğretmenevleri yönergesi ve 4857 sayılı iş kanunu esas alınacaktır.

2- Sağlık açısından vardiyalı çalışmaya engel bir durum olmaması; buhar, toz ve kokuya karşı alerji, astım, bronşit durumunun bulunmaması gerekmektedir.

3- Garson (servis elemanı) için başvuracak kişilerin ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümünden mezun olmaları ve Aksaray'da ikamet etmeleri gerekmektedir.

4- Evrak teslim tarihi 18 Eylül 2019 mesai bitimine kadar olup Aksaray Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Evrak kayıt bölümüne teslim edilecektir.

Noter Kurası: 19 Eylül 2019 saat:10.00 Aksaray Öğretmenevinde

Noter Kurası Sonuç İlanı:19 Eylül 2019 Öğretmenevi web sitesinde Aksaray öğretmenevi internet adresinde yayınlanacaktır.

Mülakat tarihi: 20 Eylül 2019 Aksaray Öğretmenevinde

Sonuçların İlanı: 20 Eylül 2019 Öğretmenevi web sitesinde aksarayogretmenevi.meb.k12.tr  adresinde yayınlanacaktır.

VAN ŞİŞLİ ÖĞRETMENEVİ PERSONEL ALIMI

Van Şişli Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nün İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayınladığı ilana göre; gıda mühendisi olarak 1 kişi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların KPSS sınavına girmiş olması ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor. Adayların başvurularını 16 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlaması gerekiyor. Başvurular ya Van İŞKUR şubelerinden yada İşkur internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

Özel Hususlar:

1.İSO 22000 HACCP eğitimi (sertifikasına sahip olmak(TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Onaylı)

2.İSO 9001:2015 Eğitim Sertifikasına sahip olmak(TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Onaylı)

3. İç Tetkikçi Eğitimi   sertifikasına sahip olmak(TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Onaylı)

4.Bilgisayar sertifikasına sahip olmak

5 Daha önce taşımalı yemek dağıtımında deneyim sahibi olmak

4. En  az B sınıfı  sürücü belgesine olması   ve  4 yılık sürücü belgesinin sahip olmak 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler