1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. 2 Öğretmenevine 3 Personel Alınacak! En Az Lise Mezunu İŞKUR İş İlanları
2 Öğretmenevine 3 Personel Alınacak! En Az Lise Mezunu İŞKUR İş İlanları

2 Öğretmenevine 3 Personel Alınacak! En Az Lise Mezunu İŞKUR İş İlanları

İskele Öğretmenevine ve Muğla Menteşe Öğretmen Evi Akşam Ve Sanat Okulu Müdürlüğüne toplam 3 kamu personel alımı yapılacak.

A+A-

İŞKUR iş ilanları kapsamında bugün yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre 2 Öğretmenevine personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Kamu personeli alımı kapsamında; Van İskele Öğretmenevi Müdürlüğüne 2 personel alımı yapılacakken, Muğla Menteşe Öğretmen Evi Akşam Ve Sanat Okulu Müdürlüğüne 1 personel alımı gerçekleştirilecek. İskele Öğretmenevi gıda mühendisi alımı ve aşçı alımı gerçekleştirirken, Menteşe Öğretmen Evine servis elemanı yani garson alımı yapılacak.

GIDA MÜHENDİSİ ALIMI

Gıda mühendisi alımı için başvuracak olan adayların fakültelerin gıda mühendisliği bölümünden mezun olması gerekiyor. Kamu Personel Sınavına yani KPSS girmiş olması ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puana sahip olması gerekiyor.

Özel Hususlar:

1-İSO 22000 HACCP eğitimi (TSE) sertifikasına sahip olmak.

2-İç Tetkik Eğitimi(TES)  sertifikasına sahip olmak.

3-Hijyen Eğitimi sertifikasına sahip olmak.

4-En az 5 yıl iş deneyimine ve en az B Sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru:

Başvurular bugün itibariyle başladı. Adayların 31 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor. Başvurular Van İŞKUR a şahsen ya da İŞKUR internet sitesi üzerinden interaktif olarak gerçekleştirilecek.

AŞÇI ALIMI

Aşçı alımı için başvuruda bulunacak olan adayların, lise mezunu olması gerekiyor.

Özel Hususlar:

1 En Az Lise Mezunu olmak

2 Aşçı Ustalık Belgesine veya usta öğrencilik belgesine sahip olmak.

3 Benzeri işlerine çalıştığına dair SGK Kayıtlarıyla belgelemek.

4 İpekyolu ve Tuşba İlçesine İkamet ediyor olmak.

5 Hijyen eğitini Sertifikasına sahip olmak.

6 En az 8 yıl iş deneyimine ve en az B Sürücü belgesine sahip olmak

Türkiye İş Kurumunca belirlenen nihai listede yer alan adaylar en geç 29.08.2019 tarihi ve saat 17 00’den önce istenen belgelerin kurum Müdürü Mahmut Öztekin’e teslim edilmesi gerekiyor.

NOT: Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.  Kur'a çekimi tarihi: 05.09.2019 Perşembe günü Saat: 10.00 de İskele Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda yapılacak.

SERVİS ELEMANI (GARSON) ALIMI

Menteşe Öğretmen Evi garson alımı için başvuruda bulunacak olan adayların, en az lise mezunu en fazla ön lisans mezunu olması gerekiyor.

1- Süresi içerisinde İşkur üzerinden başvurusunu yapan adaylar başvuru evraklarını 06/09/2019 günü saat 17:30'a kadar  Emirbeyazit mah. Cumhuriyet cad. No:2/ B Menteşe MUĞLA adresinde olan Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'na teslim ettim /aldım belgesi karşılığında teslim edeceklerdir.

2-  Emirbeyazit mah. Cumhuriyet cad. No:2/ B Menteşe MUĞLA adresinde olan Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nun toplantı salonunda 11.09.2019 tarihinde Saat 11:00'de noter kurası çekilecektir.

3- Kura sonuçları 11.09.2019 tarihinde muglaogretmenevi.meb.k12.tr adresinde duyurulacaktır.

4- Kurada ismi çıkan adaylara 13.09.2019 tarihinde saat 10:00'da Emirbeyazit mah. Cumhuriyet cad. No:2/ B Menteşe MUĞLA adresinde olan Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda uygulama / pratik sınavı yapılacaktır.

5- Daha önce devletin sosyal tesislerinde çalıştığını / çalışmakta olduğunu belgeleyen adaylara uygulama / pratik sınav notuna ilave olarak 20 (yirmi) puan verilecektir.

6- Sınav sonuçları 17.09.2019 tarihinde saat 10.00’da muglaogretmenevi.meb.k12.tr adresinde duyurulacaktır.

7- İstihdam edilmeyi hak kazananlar işe giriş işlemlerini yapmak için 18.09.2019 tarih saat 17:30'a kadar Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'na başvurmaları gerekmektedir.

8- Alınacak personel 657 sayılı devlet memuru statüsünde olmayıp, 4857 sayılı İş Kanununa tabi çalışan olacaktır.

9- Çalışma saatleri idaremizce vardiya usulüne göre belirlenecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler