1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. 2 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonucu Açıklanan Kurumların Tam Listesi
2 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonucu Açıklanan Kurumların Tam Listesi

2 Şubat 2018 İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonucu Açıklanan Kurumların Tam Listesi

Taşeron başvurularının 2 Ocak ile 11 Ocak 2018 tarihleri arasında tamamlanmasından sonra başvuru sonuçları da kurumlar tarafından açıklanmaya başladı. Taşeron işçilere başvuru duyuruları internetten yapılacak. Açıklanan kurumların tam listesi!

A+A-

Taşeron yasası kapsamında takvim ilerliyor. Taşeron başvurularının 11 Ocak 2018 tarihinde tamamlanmasının ardından kurumlar için de başvuru sonuçlarını açıklama süreci ilerliyor. Başvuru sonuçları için 20 Şubat tarihi son gün olarak belirtilse de tavsiye niteliğinden olduğundan bu süreç uzayabilecektir.

My Memur olarak taşeron başvuru sonuçlarına dair açıklanan kurumları her gün sizler için takip edip yayımlayacağız. Bu kapsamda aşağıdaki listelerde şu ana kadar açıklanan kurumları bulabilirsiniz.

Taşeron başvuruları kapsamında 20 Şubat’tan sonra yapılacak iş ve işlemlere değinelim. 20 Şubat 2018 tarihi son tarih olmayabileceğinden mutlaka kurumlar bu tarihe kadar açıklamayabileceklerdir. Bu kapsamda haberlerimizi takip ederek açıklanan kurumlara ulaşabilirsiniz.

Taşeron başvuru sonuçlarını açıklayan kurumlar, sınav vb. durumlarla ve itirazlarla da ilgili süreleri belirtmektedir. Dolayısıyla her kurum kendi bünyesinde sınav yapacağından bununla ilgili kurumdan gelecek uyarıları ve duyuruları dikkate almak gerekiyor.

İlanların açıklanmasından sonra itiraz süresi 3 gün olarak açıklandı. İtirazlar da 7 gün içerisinde incelenip kesin listeler ilan edilecek. Ardından sınav sürecine girilecek ve kurumun vereceği bilgiler dahilinde süreç tamamlanacak.

Taşeron Sonuç Uyarısı: Taşeron başvuru sonuçları direk Bakanlıklar tarafından olmamakta yerel alanda ille bazında olmaktadır. Bu kapsamda aşağıda yayımladığımız listeler haricinde açıklanan birçok ile ve kuruma dair sonuç vardır. Başvuru yaptığınız birimi internetten mutlaka takip ediniz. Aşağıdaki listede olmayan sonuçlar için direk ilgili kurum sitesinin duyuru alanını takip ediniz.

Taşeron sonucu açıklanan kurumların bazıları da ayrıca şu şekildedir; Hakkari - Hakkari Belediyesi, Nevşehir - Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane - İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep - Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli - Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Denizli - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kars - Aile İl Müdürlüğü, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Amasya - Taşova Belediye Başkanlığı açıkladı.

Taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar şu şekildedir;  SGK için TIKLAYINIZ. Konya OGM Bölge Müdürlüğü için TIKLAYINIZ. Ankara Batı Adliyesi taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler