2 Üniversiteye 26 akademik personel alımı yapılacak

Adıyaman Üniversitesi ve Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi'nin akademik personel alımı yapacağı ilan edildi.

22363
Daha Fazla Göster

Devlet Personel Başkanlığı’nın akademik personel alım ilanları arasında bugün tarihli, 2 Üniversiteye toplam 26 öğretim üyesi alımı yapılacağı ilan edildi. Akademik Personel alımı yapılacak üniversiteler;  Adıyaman Üniversitesi ve Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi olarak ilan edildi. Adıyaman Üniversitesi’ne 10, Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi’ne 16 akademik personel alımı yapılacak. İki üniversitenin de başvuru için son tarihin 3 Haziran 2016 olduğu belirtildi.

Adıyaman Üniversitesi 1 Profesör, 2 Doçent, 7 Yardımcı Doçent olmak üzere 10 akademik personel alımı yapacağını ilan etti. Adıyaman Üniversitesi kadrolarına başvuracak adayların; Profesör ve Doçent adaylarının üniversitenin Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent adaylarının ilgili birimlerine şahsen başvuruda bulunmaları gerektiği belirtildi. Fen Edebiyat, Eczacılık, Turizm, Tıp, İktisadi ve İdari Bilimler, İslami İlimler Fakültesi ve Sağlık Yüksekokulu’na akademik personel alımı gerçekleştirilecek.

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi 4 Doçent, 12 Yardımcı Doçent kadrolarına öğretim üyesi alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların; Doçent kadroları için Personel Daire Başkanlığı’na, Yardımcı Doçent kadroları için ilgili birime başvurmaları gerektiği ilan edildi. Mühendislik ve Doğa Bilimleri , Havacılık ve Uzay Bilimleri, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık ve İşletme Fakültesi’ne Öğretim üyesi alımı yapılacak. Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanı ayrıntıları için TIKLAYINIZ. Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi akademik personel alım ilanı ayrıntıları için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2 Üniversiteye 26 akademik personel alımı yapılacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!