2 Üniversiteye 70 Akademik Personel Alımı Başladı 8 Ocak 2016

DPB tarafından 2 Üniversiteye toplam 70 Akademik Personel alımı yapılacağı ilen edildi.

12691
Daha Fazla Göster

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 8 Ocak 2016 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanlarına göre 2 Üniversiteye toplam 70 Akademik Personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin Öğretim Üyesi ihtiyacını karşılamak üzere, Dicle Üniversitesine 46, Marmara Üniversitesine 24 Akademik Personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular Dicle ve Marmara Üniversitelerin Personel Daire Başkanlıklarına şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Marmara Üniversitesinin Atatürk Eğitim Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji Enstitüsü ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Öğretim Üyesi alımı yapılacak.

Dicle Üniversitesinin Tıp Fakültesi, Veteriner fakültesi, Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, Sivil Havacılık Yüksekokulu, Eczacılık Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Mimarlık Fakültesine Öğretim Üyesi alımı yapılacak.

Akademik personel alımı ilanlarına başvuru süresi ilan tarihinden itibaren 15 gün olarak açıklandı. Akademik Personel alımı yapacak Dicle ve Marmara Üniversitelerinin kadro sayılarına, alım yapılacak unvanlara ve başvuru şartları ile ilgili detaylı bilgiye aşağıda bulunan linklerden erişebilirsiniz. 

Dicle Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı İçin Tıklayınız

Marmara Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı İçin Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2 Üniversiteye 70 Akademik Personel Alımı Başladı 8 Ocak 2016

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!