1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 20 Aralık 2014 Tarihli Resmi Gazete Atama Kararları
20 Aralık 2014 Tarihli Resmi Gazete Atama Kararları

20 Aralık 2014 Tarihli Resmi Gazete Atama Kararları

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Atama ve Görevden Almalar

A+A-

20 Aralık 2014 tarihli Resmi Gazete ile birlikte bazı bakanlıklara ait atama kararları da yayımlanmış oldu. 201 Aralık 2014 tarihli atama kararları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na ait atama kararları aşağıdaki gibidir.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında; 1. Hukuk Müşavirliğine Ahmet Murat Altuğ,  Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığına, Gamze Ayrım,   Bakanlık Müşavirliğine Gülsen Kara atandı.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı; Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Hayri Bayrakçıoğlu atandı.

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Bakanlık Müşavirliğine, Yakup Halit Bulut atandı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

İçişleri Bakanlığı Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşar Yardımcılığına Abdülkadir Akıl atandı.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Kültür ve Turizm Bakanlığı; Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Bakanlık Müşaviri Ali Elgin,   görevinden alındı. Bakanlık Müşavirliğine, Alparslan Akımcı, Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcılığına, Ömer Faruk Belviranlı atandı.

SAĞLIK BAKANLIĞI

Sağlık Bakanlığı; Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdür Yardımcısı Dr. Doğan Demirel, Bakanlık Müşaviri Ahmet Hamdi Bozgan, görevinden alınırken, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğüne Uzm. Dr. Hüsem Hatipoğlu, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdür Yardımcılığına Dr. Osman Kan atandı.

20 Aralık 2014 Tarihli ve 29211 Sayılı Resmi Gazete 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.