1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. 2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı
2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı

2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı

ÖSYM tarafından 20 Kasım 2014 tarihinde yayımlanan duyuru ile 2014 Türkiye İnsan Hakları Kurumu İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı

A+A-

ÖSYM tarafından 20 Kasım 2014 tarihinde yayımlanan duyuru ile 2014 Türkiye İnsan Hakları Kurumu İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı olarak adlandırdığımız, 2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Ön Başvuru Sonuçları ve Sınava ait bilgileri açıkladı.

20 Aralık 2014 tarihinde yapılacak olan 2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Sınavı için ön başvuruların sonuçları yayınlandı. Ösym Sınava İlişkin Genel Bilgiler Temel İlke Ve Kurallar ile Ön Başvuru Sonuçlarını açıkladı. Başvuru koşullarını taşıyan ön başvuru yapan adaylar;  20 Kasım 2014 ile 28 Kasım 2014 tarihleri arasında nihai başvurularını tamamlayacaklar. Adaylar 2014-İnsan Hakları Uzman Yardımcılığı Sınavı için nihai başvurularını tamamladıktan sonra Sınava Giriş Belgeleri düzenlenecektir.

Sınava Girecek olan adaylar Sınava İlişkin Genel Bilgiler Temel İlke Ve Kurallar ile Ön Başvuru Sonuçlarına aşağıda bulunan linkten erişebilecekler. ÖSYM Türkiye İnsan Hakları Kurumu Başkanlığının duyurduğu başvuru koşullarını dikkatlice incelemeleri, tüm başvuru koşullarını taşıdıkları takdirde sınav ücretini yatırmaları hususunda uyardı.

Sınava İlişkin Genel Bilgiler Temel İlke Ve Kurallar

Ön Başvuru Sonuçları

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.