1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. 2015 Başbakanlık GYS Giriş Yerleri Belli Oldu
2015 Başbakanlık GYS Giriş Yerleri Belli Oldu

2015 Başbakanlık GYS Giriş Yerleri Belli Oldu

ÖSYM 4 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan 2015 Başbakanlık Personeli Görevde Yükselme Sınavı ( 2015-BGYS ) giriş belgeleri erişime açtı.

A+A-

ÖSYM tarafından bugün yayınlanan duyuru ile 4 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan 2015 Başbakanlık Personeli Görevde Yükselme Sınavı ( 2015-BGYS ) giriş belgelerinin erişime açıldığını bildirdi.

ÖSYM bugün yani 30 Mart 2015 tarihinde yayınladığı duyuru ile 4 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan 2015 Başbakanlık Personeli Görevde Yükselme Sınavına girmek için başvuru yapan adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atama işlemlerini tamamlandığını belirtti. Adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyeceği, adayların sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden öğrenebilecekleri bildirildi.. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunası gerektiği, Sınava Giriş Belgesi yanında olmayan adyların sınava alınmayacağı belirtildi.

Adayların sınava girebilmeleri için Sınava Giriş Belgesinden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgelerini de yanlarında bulundurmaları zorunludur. Nüfus cüzdanı, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askeri öğrenciler için askeri kimlik belgesinin de sınava giriş için yeterli olacağı kaydedildi.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.