2015-İSG Aralık Dönemi Sınav Sonuçları Açıklandı

ÖSYM 05 Aralık 2015 tarihinde yapılan 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav sonuçlarını açıkladı.

12263
Daha Fazla Göster

ÖSYM Başkanlığı tarafından 2015-İSG Aralık Dönemi sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

ÖSYM tarafından 29 Aralık 2015 tarihinde yapılan açıklamada, 05 Aralık 2015 tarihinde yapılan 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2015-İSG) Aralık Dönemi değerlendirme işlemleri tamamlandığı bildirildi.

2015-İSG Aralık Dönemi sınavına giren adaylar sınav sonuçları ÖSYM’ nin resmi internet adresinde bulunan sonuç bölümüne T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecekler. ÖSYM ayrıca sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgileri ve soruların yüzde onunu oluşturan soru kitapçığını da adayların erişimine açtı.

ÖSYM’nin İnternet sitesinden yayımlanan “Temel Soru Kitapçıkları” basın yayın organları tarafından, telif hakları ÖSYM’de saklı kalmak kaydıyla, herhangi bir telif hakkı bedeli ödenmeksizin kullanılabileceği belirtildi. “Temel Soru Kitapçıkları” adı altında ÖSYM’nin İnternet sitesinden yayımlanan sorular dışında kalan ve artık ÖSYM’ye ait gizli bilgi olarak nitelenecek tüm soruların yazılı, görsel veya işitsel olarak herhangi bir yolla bir bütün olarak veya kısmen paylaşılması halinde, paylaşan kişi ve kuruluşlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli yasal işlemler başlatılacağı vurgulandı.

Sınav Sonuçları İçin Tıklayınız

Sayısal Bilgiler İçin Tıklayınız

Temel Soru Kitapçıkları (% 10) İçin Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2015-İSG Aralık Dönemi Sınav Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!