2016 Ağustos Ayı Memur Maaş Bordrosu İçin Tıklayınız E-Bordro Sorgulama

2016 Ağustos ayı E-bordro sorgulama ile maaş kesintilerini öğrenebilirsiniz. E-bordro ile maaş döküm bilgileri ve maaş sorgulama nasıl yapılır? (Ağustos 2016) Maliye Bakanlığı Hizmet dökümü ve tüm bilgiler haberimizde.

23436
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2016 yılı Ağustos ayı e-bordro yayınlandı. Maaş dökümünüzün tüm ayrıntılarını görebileceğiniz e-bordro hizmetine e-Devlet üzerinden yapmanız gerekiyor. E-Devlet bilgileriniz ile güvenli ve sadece size özel maaş dökümünüzü alabilirsiniz. Maliye Bakanlığı tarafından sunulan e-bordro hizmeti 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi memurlar için yayınlanmıştır.

Maaş günü olan her ayın 15inden bir gün önce yayınlanan e-bordroya aşağıdaki bağlantıdan direk ulaşabilirsiniz. Devlet Memurların ve kamu, kurum ve kuruluşlarında çalışan 657’ye tabi tüm devlet memurlarının Ağustos 2016 maaş detayları ile tüm kesintilerinin ve ödeneklerinin yer aldığı e-bordroya bugünden itibaren ulaşabilecektir. E-bordro hizmetinde tüm geçmiş aylara ve yıllara göre döküm alabilmeye olanak sağlamaktadır.

Kamu personeli ve memurlar maaşlarına ilişkin tüm kesinti ve vergiler ile brüt ve net kazançlarının yer aldığı ayrıntılar e-bordroda yayınlanmaktadır. 15 Ağustos 2016 tarihine ait olan e-bordrolarını devlet memurları nasıl görebilecekler. 2016 yılı itibarı ile Maliye Bakanlığı, e-bordro hizmetini e-Devlet üzerinden vermeye başlamıştı. E-devlet şifreni ile Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü uygulamasına e-Devlet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm yıllara ve aylara ait memur maaşlarını gösteren bordrolar artık Türkiye gov tr üzerinden alınabilir. Daha önceki sistemde size ait kişisel bilgileri bilen herkes bu uygulamaya girebilmekteydi. Yeni sistem ile sadece memurlar kendi bireysel e-Devlet hesapları ile giriş yapabiliyorlar.

Peki e-Devlet şifreniz yoksa nasıl temin edebilirsiniz. E- Devlet şifresi tüm PTT şubelerinden ve kısa mesajla kolaylıkla alınabilmektedir. Şifresi olan memurların ilk yapması gereken T.C kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile hesaplarına giriş yapmalarıdır. E-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra üst tarafta bulunan arama bölümüne e-bordro yazarak gelen ekrandan Maliye Bakanlığı veya Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti bölümüne tıklamak yeterli olacak. Gelen ekrandan yılı seçilmesi ve yazan yerde listelemek istenen bordro döneminin yılını (2016) ayı ise listelemek istediğiniz bordro döneminin ayını (Ağustos) seçilerek e-bordrosu görüntülenebilir. 2016 Ağustos ayı e-Bordro için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!