2016 Ocak Memur Maaş Bordrosu E-Bordro İçin Tıklayınız

2016 Ocak E bordro, e-bordro, 2016 Ocak Kişi bordrosu, 22016 Ocak e bordro maaş, Aralık e bordro maliye, Aralık E bordro muhasebat, e bordro öğrenme, e bordro öğretmen, E bordro sorgulama sayfası. e Bordro e-Devlet Üzerinden Nasıl Öğrenilir? Zamlı Maaş

12931
Daha Fazla Göster

Memurlar Maaşlarını artık E-Devlet Üzerinden giriş yaparak öğrenebiliyor. 15 Ocak 2015 Ocak maaşlerı bu gece 00:00’da yatmış olacak. E-Bodrolar önceden hazırlandığından şu an maaşınızın ne kadarolduğunu öğrenebilirsiniz. Peki 2016 Ocak ayı maaş bordrosunu öğrenmek için sorgulama işlemi nasıl yapılır. E devlet şifresi olmadan e-bordro alınabilir mi? Tüm bu soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Önceden Maliye Bakanlığı muhasebat sistemi üzerinden Emekli Sicil Numarası, T.C. Kimlik numarasıgibi bilgileri girerek tüm geçmiş dönem ve güncel maaş bilgilerinize ulaşılabilmekteydi. Şifreli bir sistem olmadığından size ait bir kaç basit kişisel bilgiler ile herkes size ait maaş bilgilerine ulaşabilmekteydi ve bu da gizlilik ilkesine aykırılık oluşturmakta idi.

Yapılan bu değişiklik ile E-Bordro artık E-Devlet üzerinden alınması zorunlu oldu ve E-Devlet şifresi olmayan kamu çalışanları bordrolarına artık ulaşamamaktadırlar. Bu sebepten şifre ile giriş yapılması zorunlu hale geldiği için artık E-Bordronuza sadece kendinize ait E-Devlet şifresi ile kişi kendi girecek. Peki E-Devlet şifresi almak kolay mı?

E-Devlet şifresi almak için PTT’ye başvurmanız gerekiyor. E-Devlet şifresi için üzerinde T.C. kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanınız ile istediğiniz PTT kurumuna giderek 2 TL karşılığında alınabilir.

E-Devlet Üzerinden E-Bordroya Nasıl Bakılacak?

Sisteme giriş yaptıktan sonra E-Hizmetler bölümünden Maliye Bakanlığını bulmalısınız. Maliye Bakanlığı’nın alt seçeneklerinden Maliye Bakanlığı E-Bordro hizmetini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Bordro artık sadece E-Devlet üzerinden alınabildiğinden artık şifresi olmadan maaş bilginize ulaşmanız mümkün değil.

E-Bordro İçin Tıklayınız

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2016 Ocak Memur Maaş Bordrosu E-Bordro İçin Tıklayınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!