1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 2017 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödüllerini Kimler Almıştır - Mülakat Soruları
2017 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödüllerini Kimler Almıştır - Mülakat Soruları

2017 Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödüllerini Kimler Almıştır - Mülakat Soruları

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması mülakatları devam ediyor. Peki öğretmen atama mülakatlarında sık sık sorulan 2017 Cumhurbaşkanlığı kültür sanat ödüllerini kimler almıştır? İşte mülakat sorularına ilişkin detaylar..

A+A-

Atama bekleyen öğretmenler için heyecan devam ediyor. 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması mülakatları devam ediyor. Binlerce adaya her gün farklı sorular yöneltiliyor. Peki öğretmen atama mülakatlarında sık sık sorulan 2017 Cumhurbaşkanlığı kültür sanat ödüllerini kimler almıştır? 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 14 Nisan 2018 tarihinde başlatılan 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması mülakatları devam ediyor. 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için 60 bin aday mülakata alınacak. Mülakatların başlaması ile birlikte adaylar en çok sözleşmeli öğretmen ataması mülakatlarında hangi soruların sorulduğunu merak ediyor. Mymemur olarak mülakat sorularını incelemeye devam ediyoruz.

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması mülakatlarında adaylara 4 soru yöneltiliyor. Bu sorulardan bir tanesi ise genel kültür ve güncel bilgi sorusu oluyor. Güncel bilgi alanında ne sık sorulan sorular arasında ise 2017 Cumhurbaşkanlığı kültür sanat ödüllerini alan isimler oldu.

2017 Cumhurbaşkanlığı kültür sanat ödüllerini alan isimler şu şekilde: 2017 Cumhurbaşkanlığı jüri özel ödülü (vefa ödülü) Nurettin Topçu, 2017 Cumhurbaşkanlığı tarih özel ödülü İlber Ortaylı, müzik özel ödülü Göksel Baktagir, sinema özel ödülü Yavuz Turgul, geleneksel sanatlar ödülü Ali Toy, resim özel ödülü Selahattin Kara. 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması mülakat sorularına ilişkin detayları aktarmaya devam edeceğiz.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler