1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. 2017 Yılı Diyaliz Resertifikasyon Sınavı Sonuçları
2017 Yılı Diyaliz Resertifikasyon Sınavı Sonuçları

2017 Yılı Diyaliz Resertifikasyon Sınavı Sonuçları

14 Mayıs 2017 Tarihinde Yapılan Diyaliz Sertifika Yenileme Sınavı sonuçları açıklandı. Sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.

A+A-

Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı tarafından 18.06.2010 tarih ve 27615 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Diyaliz Merkezleri Hakkında Yönetmelik uyarınca 2017 yılı Diyaliz sertifika yenileme sınavı Mayıs ayında yapılmıştı.

Söz konusu Yönetmelikte diyaliz sertifikalarının geçeri ilik süresi, düzenleme tarihinden itibaren uzman tabipler için üç yıl, tabip ve tabip dışı personel için beş yıl olarak düzenlenmiştir. Bu kapsamda 2017 Yılı Mayıs ayında yapılan Diyaliz Resertifıkasyon Sınavı sonuçları açıklandı.

14 Mayıs 2017 Tarihinde Yapılan Hemodiyaliz Tabipliği, Hemodiyaliz Uzman Tabipliği, Periton Diyalizi Hemşireliği ve Hemodiyaliz Hemşireliği diyaliz Resertifikasyon Sınavı Sonuçları aşağıda verilmiştir.

Hemodiyaliz Tabipliği Sınav Sonuçları 2017 için tıklayınız. Hemodiyaliz Uzman Tabipliği Sınav Sonuçları 2017 için tıklayınız. Periton Diyalizi Hemşireli Sınav Sonuçları 2017 için tıklayınız. Hemodiyaliz Hemşireliği Sınav Sonuçları 2017 için tıklayınız.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler