2018 İSG Uzmanlık Sınavı Giriş Belgeleri Yayımlandı

ÖSYM tarafından yılda iki kez yapılan İş sağlığı ve Güvenliği 1. Dönem Sınavı 20 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak. Mayıs dönemi İSG sınavı Giriş belgesi nasıl alınacak? Sınav ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

featured

Kanunen işverenlere, çalıştırdığı personelleri arasından ya da ihtiyaç halinde ortak sağlık ve güvenlik birimlerinden iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli görevlendirme yükümlülüğünün getirilmesiyle İş güvenliği uzmanlarına talep artmıştır. Bakanlıkça yetkilendirilmiş ve iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip kişiler, İSG sınavına girebiliyorlar.

2018 İSG sınavı ne zaman yapılacak? ÖSYM’nin belirlediği sınav takvimine göre her sene 2 dönem olarak yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavının birincisi olan İSG 2018 Mayıs Dönemi Sınavı 20 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak. İSG sınavı hangi şehirlerde yapılacak? İSG Sınavının yapılacağı yerler ise; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van illeri olarak belirlendi.

Pazar günü yapılacak olan sınava girmek için ÖSYM’ye başvuruda bulunmuş olan adaylar İSG sınav giriş belgelerini nasıl alacaklar? İş güvenliği konusunda kariyer yapmak için bu sınava girmek isteyen adaylar tekrar hatırlatalım, sınavın 20 Mayıs Pazar günü olduğunu unutmayın. İSG 2018 Sınav giriş belgesi için ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C kimlik numaraları ve aday giriş şifrelerini kullanarak çıktı alabilirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2018 İSG Uzmanlık Sınavı Giriş Belgeleri Yayımlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!