2018 Mart Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuru Süresi Uzatıldı

Sözleşmeli öğretmenlik başvuru tarihleri değişti. MEB İKGM tarafından yapılan açıklamaya göre sözleşmeli öğretmen alımı başvuru süresi uzatıldı. Öğretmenlik başvuruları son günü haberimizde yer alıyor.

2018 Mart Sözleşmeli Öğretmenlik Başvuru Süresi Uzatıldı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 yılı Mart ayı sözleşmeli öğretmenlik başvuruları hakkında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabı üzerinden yayımlanan açıklamada, sözleşmeli öğretmen alımı başvuru tarihlerinde değişiklik yapıldığı adayların bilgisine sunuldu.

MEB İKGM tarafından yayımlanan açıklamaya göre sözleşmeli öğretmenlik başvuruları 9 Mart 2018 Cuma günü saat 17:00’a kadar uzatıldı. Adaylar bu tarih ve saate kadar başvuru işlemlerini ve onay işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Daha önce yayımlanan 2018 Mart sözleşmeli öğretmenlik duyurusunda başvuruların 8 Mart 2018 tarihinde saat 17:00’de tamamlanacağı açıklanmıştı. Milli Eğitim Bakanlığının aldığı karar ile başvuru süresi uzatılmış oldu. 8 Mart 2018 saat 20:28 itibariyle yapılan başvuru sayısı 129 bin 616’ya ulaşmış durumda bulunuyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!