1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. 2018 YDS İlkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayımlandı
2018 YDS İlkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayımlandı

2018 YDS İlkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayımlandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından 2018 YDS İlkbahar Dönemi temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarının yüzde 10’luk kısmı yayımlandı. 2018 YDS soru ve cevap anahtarları için tıklayınız.

A+A-

ÖSYM, 2018 yılı İlkbahar Dönemi 2018-YDS Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı temel soru kitapçığı ve cevap anahtarını yayımlandı. 2018-YDS İlkbahar dönemi  temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarının % 10’luk bölümüne aşağıdaki ÖSYM bağlantısından ulaşılabilir.

1 Nisan 2018 tarihinde uygulanan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2018-YDS İlkbahar Dönemi) Temel Soru Kitapçıklarına,  sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 3 Nisan 2018 itibarıyla yayımlandı.

2018 YDS soru ve cevaplarına nasıl ulaşılacak? Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM’nin Aday İşleri Sistemi AİS adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile soruların tamamına ulaşabileceği belirtildi.

2018-YDS İlkbahar Dönemi Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarı (% 10) aşağıdaki ÖSYM bağlantısında yer almaktadır.

ÖSYM tarafından sorularla ilgili yapılan açıklamada okuyucu yardımı alan görme engelli adaylara; şekil, grafik, tablo, resim gibi görsel verilerin yer aldığı sorular ile karmaşık ifade içeren sorular sorulmamaktadır denildi.

2018-YDS İlkbahar Dönemi Sınavında, yardımcılı görme engelli adaylara sorulmayan soruların % 10’luk kısmı aşağıdaki bağlantıda yer almadı. 2018-YDS İlkbahar dönemi temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler